Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Kobe Bryant koronavirus Čína Počasí

Nejnovější kauzy

Za večer s Justinem Bieberem jí hrozí vyhazov ze školky! Tohle si Haninka nezasloužila

+ Dalších 6 fotografií
Jeden příjemný večer s Justinem Bieberem (22) a po něm samé nepříjemnosti. Zjistili jsme, že Hanince za sobotní večírek hrozí vyhazov z mateřské školy, kde pracuje.

Hanka je jedna z dívek, které v sobotu večer dělaly společnost kanadskému zpěvákovi. Na koncert popové hvězdy ji vzala kamarádka Denisa. Měl to být hezký večer, jenže pak je Justin pozval k sobě na hotel a události vzaly nečekaný směr.

Fotografové zachytili skupinu dívek, jak sedají do auta a jedou na hotel. Dívky byly rozesmáté a věřily, že se nikdo nedozví, co s Justinem prováděly. Jenže ono to celé prasklo a některé dívky mají doma problémy. A Hanka je má i v zaměstnání.

Rodiče malých dětí si podle informací eXtra.cz stěžovali, že si nepřejí, aby o jejich potomky pečovala žena, která po nocích dělá společnost Bieberovi. Kamarádka paní učitelky nám sdělila, že školka chce s Hankou ukončit pracovní poměr.

Přijde nám to nespravedlivé. Moc nechápeme, proč by se o děti nemohla starat dívka, která prožila večer s Bieberem. Napsali jsme vedení školky žádost o vyjádření a čekáme, co nám paní ředitelka sdělí.

Související články

Další články