Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Za vážně zraněného Koptu už mají náhradu: Do StarDance nastupuje Richard Genzer!

Už je rozhodnuto!
+ Dalších 32 fotografií
Nejenom fanoušci počítali s tím, se v další řade oblíbené taneční soutěže StarDance objeví herec Václav Kopta (53). Ten ale nakonec musel soutěž kvůli zdravotním komplikacím opustit. Hned po oznámení hercova konce v show se začalo spekulovat, kdo ho nahradí. Nyní už je jasno a jméno nového tanečníka možná někoho překvapí.

Vysílání další řady taneční show StarDance se pomalu, ale jistě blíží. Už delší dobu bylo známo, kdo bude patřit mezi soutěžící. Jenže stejně jako v některých minulých sériích došlo k nemilé komplikaci.

Herec Václav Kopta, který měl mít za partnerku Janu Zelenkovou, si přivodil zranění neslučitelná s náročnou reality show. Proto byl také nucen soutěž opustit. Nejenom v zákulisí propukla menší panika a okamžitě se začala hledat náhrada.

Po nějaké době se spekulovalo, že na Václava Koptu zastoupí herec a bavič Richard Genzer (51). Kopta si natrhl stehenní sval, a proto také bylo jasné, že se do začátku soutěže nezvládne vyléčit. Nyní je už ovšem jasno.

Koptu zastoupí opravdu Richard Genzer. Diváci se mají každopádně na co těšit.

Mohlo by vás zajímat

Další články