„Události na Silvestra byly způsobeny vlastními chybami dívek, protože byly z půlky nahé a používaly parfémy. Není překvapivé, že je muži chtěli napadnout. Takto přilévaly oleje do ohně,“ uvedl imám. Ženy mají být podle něj úplně zahalené, aby nelákaly muže. A neměla by jim být vidět prakticky žádná část těla.

Abú Jusúf je imámem v mešitě Al-Tavhíd ve čtvrti Kalk, ve které zasahovala protiteroristická jednotka v roce 2004, aby rozbila tajnou síť arabských mudžáhidů.

Podle mluvčího bavorské policie chtějí salafisté využít migrační krize pro své účely. Upozornil také na to, že televize REN měla vytvářet dojem, že už je těžké poznat, jestli Německo patří Němcům, nebo muslimům. Sexuální útoky nebyly nic jiného než zkouška na větší akci.

Promluvil také německý policista, který tvrdí, že pokud migranti udělají nějaký trestný čin, nikdo se o tom nedozví. A už vůbec ne policie. Utéct do Evropy se podle něj rozhodli proto, aby páchali zločiny a dělali jen samé zlo. Ne za lepším životem. A to je opravdu hodně smutné.