Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Za týden tu máme měsíc lásky. Potkáte v máji pana Božského?

Čeká nás máj. Zamilujete se?
Pořád jste ještě nenarazila na pana Osudového? Nezoufejte. Už za týden tu máme máj, který je považován za měsíc lásky. Možná konečně narazíte na muže, se kterým strávíte zbytek života. K tomu ale potřebujete i trochu štěstí. A také kvalitní horoskop.

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Beran sice tvrdí, že nikoho nepotřebuje, ale opak je pravdou. Ve skutečnosti je závislý na lidech a po protějšku touží jako sůl. V měsíci lásky ho ale nepotká. Vřelý cit pocítí až o mnoho měsíců později. Do té doby si může užívat.

BÝK (21. 4. – 21. 5)

Býk je jedno z nejromantič­tějších znamení. Pokud vztah nemá, necítí se dobře. Od teď až do konce to bude mezi ním a jeho partnerkou docela vřít. Oba budou polemizovat o tom, zda má smysl spolu skutečně být.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Blíženec je znamení, které je skutečně přelétavé. Jednou se mu někdo líbí a za týden už je zase po všem. Často se mu stává, že se zamiluje a odmiluje v jeden a ten samý den. Blíženci uvidí sami, zda je v máji někdo zkrotí.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Rak si zakládá na rodině. Ta je pro něj to úplně nejdůležitější. Svoji matku bude navštěvovat každý týden až do konce jejího života. Partnerka pro něj nikdy nebude top. Musela by mít skutečně ostré lokty, aby se přes maminku Raka dostala. V květnu ale Rak žádnou takovou nepotká.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Lev má rád lidi v moci a podle toho se i chová. V lásce tedy moc štěstí nemá, jakmile své chování ale změní, jistě se mu poštěstí. Máj mu bude rozhodně přát. Potká tolik osudových žen, že se mu z nich bude motat hlava.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Panna zvládne mít vztah, jen pokud má doma uklizeno. Chorobná touha po čistotě ji neopustí ani v následujícím měsíci. Svoje věčné šúrování by měla omezit, jinak se připraví o spoustu příležitostí.

VÁHA (23. 9. – 23. 10.)

Váha má kolem sebe spoustu nápadníků. Zaboha ale neví, koho si má vybrat. Neustále analyzuje, který z jejích potenciálních partnerů je ten nejlepší. Příliš důkladná analýza by ji ale o lásku mohla připravit. Tak bacha na to.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Štír by si nejraději užíval od rána do večera. Hluboký vztah mu ale občas chybí. Nad tím si přemýšlí ale tajně doma pod polštářem a nikdy to nevysloví nahlas. Nemusí se bát. Pravou lásku potká brzy. Čeká na něj doslova za rohem.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Střelec také není zrovna ukázkové znamení. Především muži v tomto znamení jsou pěkní proutníci a neudrží v kalhotách to, co by měli. Přestanou se otáčet za jinými jen za předpokladu, že se zamilují. A to se jim stane. Hvězdy ale ještě neví kdy.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Pro Kozoroha je podstatné skutečné zázemí. To mu poskytne jen rodina, kterou se snaží si urputně vytvořit. Kdyby na to tak netlačil, možná by to šlo snadněji. Moudré rozhodnutí by bylo zmírnit své chování a láska se dostaví.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Vodnáři už si svůj protějšek vybrali a drží se ho zuby nehty. Ať už se jedná o dlouhodobý vztah, nebo krátkodobou známost, tato znamení neopouštějí a jsou věrná až za hrob. Neustále jsou ale sužováni nejistotou. Být ale nemusí.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Ryby si na dlouhodobé vztahy nepotrpí. Užívají si jeden románek za druhým a nic je nerozhází. Partnerku pojmou za ženu, až když jsou si naprosto jisté, že se jedná o tu pravou. V tom okamžiku začnou sekat latinu. Do té doby ale rozhodně ne.

Mohlo by vás zajímat

Další články