Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Za tři roky jí bude už 60: Ivana Chýlková neskutečně září, věk by jí nikdo nehádal

+ Další 4 fotografie

Herečka Ivana Chýlková (57) je jednou z hvězd nové komedie Zbožňovaný, kde exceluje vedle Jiřího Bartošky (74). A roli jeho dlouholeté uzurpátorské milenky si pořádně užila. Podívejte se, jak jí to sluší tak, že pomalu blížící se seniorský věk by jí nikdo nehádal.

Ivana Chýlková ve filmu bojuje o Jiřího Bartošku

Herečka Ivana Chýlková představuje lékařku Danu, která má s pediatrem Zdeňkem Koudelkou (Jiří Bartoška) 38 let trvající milenecký poměr. Jenže situace se zamotá, když se její „šamstr“ po odchodu do důchodu rozhodne ze vztahu vycouvat.

Ivana Chýlková si to ale v roli ve Zbožňovaném nenechá líbit a pustí se do boje, což vyústí v tragikomické situace, které ovlivní celé okolí.

Film scenáristy a režiséra Petra Kolečka je velmi vtipný, chvílemi i vážný. A Chýlková v něm opravdu boduje.

Vždy hezkej čas

Spolupráci s Bartoškou si pochvalovala.

„Vzhledem k tomu, že jsme spolu nehráli poprvé, jsem věděla, do čeho jdu. Točili jsme spolu nějaké věci pro televizi, film Vášnivý polibek. S ním je vždycky hezkej čas,“ sdělila ke kolegovi.

Snímek vychází ze vzpomínek Kolečka na dědečka.

„Když jsem psal mámě, že bych napsal něco o dědovi, řekla, že výborný, že je to nejlepší materiál. A to jak v dobrém i ve zlém. Děda byl v něčem takový dvojlomný. Žil v Poličce nad Metují, stejně jako náš hrdina Zdeněk,“ vysvětluje Petr Kolečko.

Ve filmu, který je v kinech od 23. září 2021, hrají i Zuzana Kronerová, Jiří Langmajer, vycházející herecká superstar Štěpán Kozub a další.

Související články

Další články