Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Za tohle může Lucie Vondráčková pykat! Někdo jí totiž dost možná pěkně ZAVAŘIL

Lucie Vondráčková
Zdroj: Luna Studios
+ Dalších 9 fotografií
ROZVOD
Rozvodová bitva Lucie Vondráčkové (38) a Tomáše Plekance (35) nabírá na obrátkách. Zpěvačka se rozhodla vyjádřit k posledním tvrzením hokejisty, s kterým jí krachlo manželství. Jenže podle oslovených právníků její advokát prohlásil něco, co by se mohlo velmi snadno ocitnout u soudu!

„Rád bych uvedl na pravou míru nepravdy prohlášené v tisku panem Plekancem Pan Plekanec si zřejmě zaměňuje termíny ‚dohoda‘ a ‚jednostranné přání‘, protože pokud tvrdí, že došlo k těmto ‚údajným‘ dohodám, pak by měl svá tvrzení dokázat. Jestli si něco přeje, anebo přál, pak to opravdu není dohoda (navíc o některých jeho přáních se paní Lucie Vondráčková dozvídá až z médií),“ stojí v prohlášení právníka Lucie JUDr. Petra Machálka, který tím reagoval na tvrzení Plekyho o tom, že je už dávno s Lucií domluvený na tom, že děti nastoupí v příštím pololetí v Praze do školy

Dlouhodobý poměr

A pak to přišlo.

„Vyjadřovat se k otázce údajného plánu (2 roky dopředu) paní Vondráčkové je nesmyslné, vzhledem k jeho dlouhodobému poměru se slečnou Šafářovou, k jeho odjezdu (od rodiny) za ní z ČR v srpnu 2018, kdy tu samozřejmě nechal jak manželku, tak obě (jím tolikrát zmiňované) děti. To samé se mimochodem opakovalo i v listopadu, kdy bez jakéhokoliv upozornění náhle a překvapivě odletěl (od dětí) z Kanady do ČR. Lze se jen dohadovat o důvodech, ale protože se pan Plekanec nechává obdivovat médii, tak vyšlo najevo, že čas trávil se svojí přítelkyní (je-li doposud ženatý, pak není divu, že někteří označuji slečnu Šafářovou milenkou),“ tvrdí dále právník Lucie Vondráčkové (38).

V sáhodlouhém textu také mluví o tom, že o žádné dohodě o přestupu do české školy neví. Podle něj jednání Plekance, který měl dle Machálka inklinovat k angažmá v Brně (kde bydlí Šafářová), svědčí o tom, že odjel z NHL kvůli jiným důvodům, než jakým jsou děti. Uvedl také, že medializací sporů s Lucií Vondráčkovou se jen oddaluje návrat zpěvačky do ČR.

Bude soud?

Druhá strana se prý ještě dnes k nařčením vyjádří. Námi oslovení právníci ale upozornili na to, že prohlášení působí ze strany advokáta až moc angažovaně.

„Osobně bych za sebe nikdy nic takového nenapsal, k čemu bych neměl důkazy. Chybí mi tam dovětky typu ‚podle tvrzení klientky‘ a podobně. A hlavně tam bez jakýchkoli pochybností píší, že pan Plekanec má mít údajně s paní Šafářovou dlouhodobý poměr, přestože ti dva svorně tvrdí, že jsou partneři teprve od léta. Nedivil bych se, kdyby došlo k žalobě. Pokud nemá paní Lucie Vondráčková ke svému tvrzení důkazy, mohla by Lucie Šafářová snadno vyhrát,“ řekl nám k tomu jeden z překvapených znalců práva.

Lucie Šafářová oficiálně minimálně do začátku letošního roku chodila s jiným mužem, takže je opravdu možné, že se jí slova o dlouhodobém vztahu s ženatým Plekym dotknou a bude se bránit. Jestli se k tomu ale rozhodne, to je samozřejmě ve hvězdách.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy