Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Za stárnutí se nestydí: Modelka Caroline Labouchere (55) nafotila set s dcerou (23)

Za stárnutí se nestydí: Modelka Caroline Labouchere (55) nafotila set s dcerou (23)
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 16 fotografií
Věk je jen číslo
Modelkou dnes může být opravdu každá žena a nezáleží ani na věku. Caroline Labouchere je 55 let a vůbec se na to necítí. Před objektivem postává mnohdy sama a nechala se dokonce nafotit se svou 23letou dcerou Amelií. Caroline navíc prozradila, jak si udržuje tak úžasnou postavu i ve svém věku...

Zůstat fit a mít skvělou postavu může člověk jak ve 20, tak i v 50. Důkazem je pětapadesátiletá Caroline Labouchere z britského Islingtonu, která sice má už šedé vlasy, ale na svůj věk se necítí a rozhodně se za něj nestydí. Podle ní je stárnutí naprosto přirozený proces. A tajemství její úžasné postavy? Prý vůbec nesnídá.

Bez snídaně se klidně obejde

Snídaně je sice nejdůležitější část dne, ale pro Caroline je to možná cesta k horší postavě. Samozřejmě, že postarší modelka pravidelně cvičí, běhá a zůstává aktivní, podle ní však vynechání snídaně stojí za tím, proč se kila ani nehnou.

Caroline v dětství opustil její otec a po dlouhá léta mužům nevěřila. Přišly dokonce deprese a nejistota a nikdy nechtěla zestárnout. Nechtěla se navíc věnovat ani kariéře a důležité pro ni bylo hlavně cestování, poté chtěla vzít jakoukoliv placenou práci, vdát se a mít děti. To jí nevyšlo, když přijala skutečnost, že zešedivěla, a našla se v modelingu.

Fotoset s mladičkou dcerou

Britská modelka, také přezdívaná jako Šedá modelka, je dnes vdaná a matka dvou dětí, syna Maxe a dcery Amelie. A právě s Amelií Labouchere nafotila set fotek ve spodním prádle, kde dokazuje, že za stárnutí by se neměl nikdo stydět. Řekněte sami, nevypadá Caroline skvěle?

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy