Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Za socialismu se žilo lépe. V politické diskuzi diváky poučoval komunista narozený v roce 2000

Pokud ještě nemáte dost politických diskuzí, nebo se prostě jen rádi trápíte, podívejte se na nový pořad Prima CNN. Diskutovat do něj chodí mladí zástupci politických stran a divák se chvilkami nestačí divit vlastním uším. Jednadvacetiletý komunista Filip Toráč tak diváky, kteří třeba na rozdíl od něj socialismus zažili, přesvědčoval, že vlastně nebyl tak špatný.

Na otázku, z čeho odvozuje, že za socialismu se žilo lépe, začal Toráč sebejistě odpovídat frázemi, o jejichž originalitě jistě divák neměl žádné iluze: "Já vycházím z toho, že každý měl práci, teďka je vysoká nezaměstnanost," komentoval českou nezaměstnanost, která je mimochodem téměř nejnižší v Evropě, Toráč. A poté si člověk, který zapnul televizi až v tu chvíli, už mohl Toráčův projev splést s projevy Marty Semelové a nebožtíka Jakeše na pražském Výstavišti na Prvního máje.

"Kupa lidí žije na sociálních dávkách, což si myslím, že nás jako daňové poplatníky zatěžuje," pokračoval v argumentaci mladý komunista. Podobných zcela novátorských myšlenek předvedl v diskuzi hned několik.

Pokud byste chtěli podobné diskuze sledovat na vlastní oči, pořad Divoká karta s mladými posilami jednotlivých politických subjektů vysílá CNN Prima NEWS vždy v pátek od 18:00.

Zdroj náhledového obrázku a videa: CNN Prima NEWS pro eXtra.cz.


Související články

Další články