Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Za smrt fotbalisty Šurala (†28) může řidič: Hrozí mu 15 let ve vězení

Zdroj: Facebook
+ Dalších 15 fotografií
Konec vyšetřování
Český fotbalista Josef Šural (†28) zemřel v dubnu v Turecku při nehodě mikrobusu. Vyšetřovaní tragédie, při které vyhasl život tatínka dvou holčiček, je u konce, protože soud ve městě Alanya přijal první obvinění, kterému čelí řidič onoho mikrobusu.

Český fotbalový reprezentant Josef Šural, který od ledna 2019 působil v tureckém Alanyasporu, se stal obětí dopravní nehody. Strašlivá tragédie se odehrála 29. dubna. Český reprezentant zemřel při autonehodě cestou ze zápasu v Kayseri, odkud společně s dalšími cestoval v pronajatém minibusu. Dalších 6 osob bylo zraněno.

Nehodu způsobil řidič Esat Altintas (39), který za volantem usnul. Turecké úřady případ řešily téměř tři měsíce a nyní došly k závěru. Obžaloba žádá trest pro řidiče mikrobusu za smrt a zranění způsobená nedbalostí. Řidiči hrozí trest odnětí svobody od 2 do 15 let. Obžaloba ovšem žádá nejvyšší sazbu trestu. Jak vše dopadne, se dozvíme již za několik týdnů, protože první jednání se koná 27. srpna u trestního soudu v Alanyi.

Josef Šural po sobě zanechal dvě nádherné dcery Vanesu Alex (5 a půl) a sotva půlroční Melissu. Nejtěžší chvíle v životě zažívá také vdova Denisa Šuralová, které všichni přejí hodně sil, aby v takto nelehké chvíli vše co nejlépe zvládla.

"Člověk neví co napsat…kus sebe jsem ztratila když si za námi spěchal domu. Tvé poslední slovo do telefonu bylo ,,nečekej na mě, miluji tě” . Navždy si tě budu pamatovat takhle. Jako milujícího manžela, tátu, syna, i kamaráda. Nikdy si nebyl křivý ani podlý a vždy jsi se snažil být fér. Jsi ten nejlepší táta na světě, protože vím že nás teď hlídáš tam někde zezhora❤️❤️❤️ dekuju za naše dvě úžasné dcery, každý den v nich budu vidět tebe, což mě zároveň moc bolí, protože vím jak tě milují a nemůžou tomu uvěřit stejně jako já … Melisska bude mít teprve 3 měsíce a já vím, jak ses na ni těšil, protože byla tvá vymodlená, bohužel tě tolik nestačila poznat ale vždy ji všichni budeme připomínat jak úžasný táta jsi. Vaneska nese tvou ztrátu nejhůř, protože jsi její ,,tatulineček” a nikdo už ji nikdy nebude milovat tak jak si to uměl ty…Život už nikdy nebude jako dřív a já mám pocit že každou chvíli umřu, ale vím že ti to nesmím udělat, protože by si byl nešťastný…musíme bojovat s tragickým osudem. Nikdy se nepřestanu ptát proč… miluji tě, navždy má lasko,“ napsala po tragické nehodě na svůj Instagram...

Související články

Další články