Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Za smrt dvou Čechů může soudce! Zabiják zavraždil v roce 2010 malého chlapce, a přesto šel na svobodu

Sokol Mjacaj zabil dva české turisty a také třináctiletého kluka Agima
Leraje (ve výřezu).
+ Další 2 fotografie
Sokol Mjacaj (20), který v Albánii zavraždil dva české turisty, zabíjel už v minulosti. Vrah Michala (†27) a Aničky (†36) v roce 2010 spáchal loupežnou vraždu, při které byl zavražděn třináctiletý Agim Leraj. Nyní promluvil chlapcův tatínek Gjerg.

Anička a Michal mohli žít, kdyby Mjacaj seděl ve vězení. Zavraždil třináctiletého kluka a zasloužil si přísný trest. Jenže soudce ho nepochopitelně pustil na svobodu s tím, že zabiják není nebezpečný – psali jsme ZDE.

Jenže drogově závislý Mjacaj je grázl, který je zvyklý zabíjet. Soudce to jen nebral v potaz.

Tatínek zavražděného Agima Leraje (†13) promluvil pro albánská média. Ví, že čeští turisté mohli žít, kdyby Mjacaj dostal pořádný flastr a ne směšný trest. Soudce tak má na rukou krev Aničky a Michala.

Agimův tatínek dlouho nechápal, že vražda jeho syna nebyla pořádně potrestána. Že zabiják, který dostal za vraždu 10 let, byl po 5 letech propuštěn. Rodina zavražděného chlapce chtěla jen spravedlnost, proti zkorumpované albánské justici se ale bojovat nedá.

Mohlo by vás zajímat

Další články