Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Za rozchodem Dary Rolins a Rytmuse stojí vážný problém: Tohle vám vyrazí dech!

Opravdu je tohle skutečný problém?
Zdroj: Profimedia.cz, Instagram
+ Dalších 76 fotografií
Budou to dva měsíce, kdy Dara Rolins (45) a Rytmus (41) oznámili rozchod. Okamžitě se začalo spekulovat, co stojí za krachem jejich vztahu. Byli spolu přece jenom dlouhých sedm let a před veřejností se jevili jako naprosto dokonalý pár. Nyní fanoušci vyrukovali se zvláštním tvrzením. O co by se tedy mělo jednat?

Vztah Dary Rolins (45) a Rytmuse (41) je už dávno minulostí. Lidé ovšem nečekali, že to bude právě Rytmus, který necelé dva měsíce po rozchodu vyrukuje s novou přítelkyní. Nyní je už všem dostatečně jasné, že jeho novou láskou je Jasmina Alagič.

Jasmina i Dara jsou dospělé a rozumné ženy, proto není divu, že na sebe vzájemně neplivou. Naopak, obě dvě se k celé kauze vyjádřily velmi pozitivně. „Slečnu jsem potkala na společenské akci, kterou moderovala. Sympatické, normální děvče. Žádná vypatlaná kráska. Já bych se do ní taky zamilovala, takže se Patrikovi vůbec nedivím, že ji registruje,“ řekla samotná Dara pro blesk.cz

Nyní se všichni dohadují jenom nad tím, co skutečně stálo za rozchodem Dary a Rytmuse. I přesto, že se zpěvačka před časem vyjádřila, že se rozešli v dobrém, ale dál spolu už být nemohli, tak nějak všichni cítí, že to není všechno.

Dara se tehdy rozpovídala se pro portál Čas.sk o miminku. „Přiznám se, že ještě víc než z mé strany, tak ze strany Patrika je tam touha mít dítě,“ prozradila. To by nahrávalo spekulacím, že se Dara s Rytmusem rozešli právě proto, že se jim nedařilo zplodit dítě.

Šušká se, že se blonďatá zpěvačka s rapperem snažili o dítě již od začátku svého vztahu. Tak snad se to Rytmusovi s Jasminou podaří.

Související články

Další články