Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Za Prahou hoří les, hasí ho z vrtulníku: Nejezdily vlaky do Německa

les v plamenech
V pátek před polednem vypukl v lese u Řeže severně od Prahy mohutný požár. Situaci komplikuje i nepřístupný terén. Na místě je dvanáct hasičských jednotek, další prý ještě budou přijíždět. Nasazena byla i helikoptéra, která nabírá vodu v nedaleké Vltavě.

Les severně od Prahy zachvátil v pátek před polednem rozsáhlý požár. Hoří na více místech, hasičům komplikuje práci i špatně přístupný terén.

Dvanácti hasičským jednotkám pomáhá i helikoptéra, která nabírá vodu ve Vltavě. Není vyloučeno, že na místo budou vyslány další jednotky.

Zasahují i policisté, přestože nikdo není v ohrožení života. „Jsme na místě v rámci spolupráce. Kvůli bezpečnosti jsme uzavřeli cyklostezku,“ uvedla krajská mluvčí policie Veronika Čermáková pro server idnes.cz.

Uzavřena byla i železniční trať mezi Prahou a Kralupami nad Vltavou, vlaky se znovu rozjely po 19. hodině. Náhradní dopravu v obou směrech zajišťovala náhradní autobusová doprava.

Mohlo by vás zajímat

Další články