Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

ZA PRACHY TO NEDĚLÁME! Romky se bouří kvůli seriálu Most! Vadí jim Žanetina pikantní mluva

Zdroj: ČT
+ Dalších 28 fotografií
dycky most!
V pondělní epizodě seriálu Most! se opět ukázala herečka Klaudia Dudová (30) jako uklízečka Žaneta. Scéna, kde ústně uspokojuje Martina Hofmanna alias Luďana, byla jednou z těch nejzajímavějších. Klaudia tím na sebe upoutala pozornost, bohužel ale i tu negativní. Některé Romky se totiž začaly bouřit, že to, co udělala v seriálu ona, by ony rozhodně nikdy neudělaly. A to není to jediné, co je podle Romů v seriálu problémem!

Podle Romů diskutujících o seriálu Most! se především Zdeněk Godla a Klaudia Dudová zaprodali. „Cigáni tam ze sebe dělaj to, co si o nás český národ myslí, de*eši,“ napsala rozlícená divačka Laura do komentářů v diskuzi na sociální síti. „Dostali za to prachy, tak do toho šli, ale udělali nám všem cigánům ostudu. Tamta ta Žaneta řekne, chceš vykouřit a ona jde a udělá to, fuj, originál, co si o nás myslí, že cigáni udělají všechno za prachy,“ dodává. Nutno podotknout, že Žaneta v seriálu po Luďanovi žádnou finanční odměnu nepožadovala. Navíc během orálního sexu byli oba vyrušeni.

Někteří diváci seriálu jsou naštvaní i za přízvuk, který Romové v seriálu používají. Vztekají se, že ve skutečnosti mluví jako každý jiný občan Česka a že tvrdá mluva, která v seriálu zní, vůbec nekoresponduje s tím, jak doopravdy hovoří. „Seriál nás Romy vykresluje jako přiblblé feťáky,“ rozčiluje se jeden z komentujících.

Ačkoliv někteří diskutující chválí satiru, která je v seriálu použita, někteří si myslí, že je Most! příšerně rasistický. „Rasismus a ponižování zažíváme už 30 let, dnes a denně,“ napsal k seriálu divák. Další přišel se spekulací. „V konečném důsledku si to klasický bílý ‚OVČAN‘ otočí ve svůj prospěch. To bylo záměrem všech, kteří se na seriálu podíleli. Za vším hledej špinavou politiku,“ napsal naštvaný divák.

Ohlasy Romů jsou ale zatím téměř vyrovnané. Zatímco někteří seriál haní, jiní tvrdí, že Most! ukazuje realitu takovou, jaká je a že jde především o legraci. Účel to prý plní a zasměje se u toho téměř každý.

Související články

Další články