Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Za plastiky utratila miliony korun: Proměna Tary vás dokonale vyděsí, má pysky jako kačer

Za plastiky utratila miliony korun: Proměna Tary vás dokonale vyděsí, má pysky jako kačer
Zdroj: archiv Tara Jayne
+ Dalších 14 fotografií
Plastiky
Australanka investovala do své proměny téměř 3 miliony korun. Jednatřicetiletá Tara Jayne McConachy svou proměnou mnohé děsí, ovšem na druhou stranu má spoustu fanoušků, kteří ji plně podporují. Co si o obřích pyscích této plastikové umělotiny myslíte vy?

Tara Jayne McConachy (31), která se živí jako zdravotní sestřička, si našla zálibu v plastikách. Australanka utratila za plastiky 135 tisíc dolarů, což je v přepočtu zhruba 2,9 milionu korun. Tím to ale zdaleka nekončí. V plastikách chce nadále pokračovat.

Hrůza, nebo krása?

V dnešní době se plastické úpravy staly jakýmsi trendem, ke kterému se uchyluje čím dál více lidí. Někteří to však ženou až do extrémů, stejně jako Tara. Ačkoli má mnoho haterů, vůbec ji to nezajímá a za svým vzhledem si pevně stojí. Doslova svoji vizáž miluje. "Miluji, že vypadám jako plastiková panenka," hájí se Tara.

Podle serveru news.com.au má Tara za sebou už pětinásobné zvětšení prsou, plastiku nosu, implantáty v zadku, botox a další různé výplně. Nyní zvažuje, že si ještě nechá změnit barvu očí. Hned jak se otevřou hranice, vycestuje do zahraničí za dalšími plastikami.

"Přemýšlím nad změnou barvy očí na ještě zářivější barvu. Pravděpodobně si nechám dát i lícní implantáty a ještě přemýšlím nad odstraněním žeber, abych měla užší pas," nechala se slyšet plastiková Tara, kterou na Instagramu sleduje 87 tisíc uživatelů.

Tara má aktuálně opravdu obří rty, které řadu lidí naprosto děsí. Jak uměle Tara Jayne vypadá, se můžete podívat ve fotogalerii. Do komentářů nám pak dejte vědět, co si o téhle šílenosti myslíte vy.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy