Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie Zabijáci pod mikroskopem StarDance 2019 Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Za orál sliboval muž z Brna balík: Ženu utáhl na neuvěřitelnou historku

Pátrá po něm policie.
V Brně řádí zvrhlý podvodník, který slibuje ženám za orální sex desítky tisíc eur, v přepočtu statisíce korun. Důvěřivé ženy ale nakonec ze slíbených peněz nevidí nic, vždy totiž přijde s neuvěřitelně drzou výmluvou. Z jedné oběti dokonce vymámil nezanedbatelnou částku. Pátrají po něm policisté.

V moravské metropoli řádí mazaný podvodník, který zneužívá důvěřivosti žen. Přes internet je láká na extrémně vysokou odměnu za orální sex. Tvrdí jim, že za něj vyplatí desetitisíce eur. Peníze však jeho oběti nikdy neviděly.

Na nevšední případ upozornila Česká televize na Facebooku. „Děvčata, dámy, pozor na tohoto jedince! Hledá přes internet důvěřivé ženy, kterým slibuje desetitisíce eur za orální sex. Když je po všem, vysvětlí jim, že má zablokovaný účet, protože nezaplatil daně za nakoupené restaurace v Panamě. A je potřeba na ten jeho účet nejdřív poslat peníze, než bude on moct slíbenou odměnu vyplatit,“ píše se na stránce Události Brno.

Ne všechny ženy se nechaly nachytat, jedna z obětí se však kvůli zvrhlíkovi zadlužila, aby mu mohla dát 80 tisíc korun. Momentálně po muži pátrají policisté a prosí každého, kdo má o muži jakékoliv informace, aby se ozval na linku 158.

Mohlo by vás zajímat

Další články