Meeks a jeho milenka a dědička impéria Top Shop Chloe Green jsou nyní nerozlučná dvojka. Jeden bez druhého nedají ani ránu a svou lásku ukazují na všechny strany. Ve stejném duchu pokračovali i na karnevalu na Barbadosu.

Meeks a Greenová došli už dokonce tak daleko, že svou lásku sami ukazují veřejně na vlastních sociálních sítích. První společnou fotku":https://www.instagram.com/p/BXf_xchlwgN/?…, kterou Meeks s Chloe sám uveřejnil, je právě karnevalová z Barbadosu. Hádáme, že jeho manželka Melissa jim asi lajk nedala.

Na Barbados zamířila spousta celebrit. Největší pozornost na sebe však strhla jednoznačně Rihanna a její odvážný outfit. Meeks a Greenová jsou stále středem pozornosti od doby, kdy je papparazzi načapali při společné plavbě na jachtě u tureckého pobřeží. V tu dobu byl Meeks tak trochu ženatý a tak trochu manželce tvrdil, že jede pryč pracovně.

Hned po svém návratu se jí sice omluvil, ale dohodli se na rozvodu. Od té doby se producíruje se svou mladou zámožnou samičkou ulicemi, jako by se nechumelilo a zdá se, že na matku svých dětí, která ho podporovala i během jeho pobytu ve vězení, už dávno zapomněl.