Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Za nechutnou legraci o uhořelých dětech přišel trest: Říbal a Mašlíková zmizeli ze Snídaně s Novou!

Zdroj: TV Nova
+ Dalších 6 fotografií
Být vtipný za každou cenu se nevyplácí. Své o tom ví moderátor ranního pořadu Snídaně s Novou Petr Říbal (31), který si koncem března nechutně dělal legraci o uhořelých dětech v Rusku. Nyní přišel trest. Spolu s kolegyní Hankou Mašlíkovou (35) na nějaký čas v pořadu skončili!

Petr Říbal (31) se dopustil pořádného přešlapu, když nejapně vtipkoval o tragédii v Rusku, při níž uhořelo několik dětí. Zvedl tím bouři, po které se dokonce spekulovalo o jeho konci na televizi Nova. Ze stanice ho nevyhodili, ale na nějaký čas se ve Snídani s Novou neobjeví.

Co se tehdy stalo? Do Snídaně s Novou zavítal tiskový mluvčí pražských hasičů Martin Kavka. Měl hovořit na téma, které bezpečnostní podmínky a předpisy Rusové zřejmě porušili a zanedbali. Kavka mluvil o tom, že děti byly v kině zavřené. Neměly šanci před ohněm utéct. „Ty děti byly zamčené. Zamknout někoho do nějakého prostoru, to prostě nemůžete udělat. Tam musí být volné únikové cesty,“ uvedl na TV Nova Kavka.

V tu chvíli mu do řeči skočil moderátor Říbal. „Martine, máte děti? No, tak někdy je přece musíte někam zavřít. Aby byl klid,“ začal se smát Říbal. Mluvčího Kavku tímto typem humoru velmi zaskočil. Znejistěla také Říbalova kolegyně Hana Mašlíková (35).

Mašlíková bude pykat spolu s Říbalem, podle našich informací se na obrazovce neobjeví celý měsíc. Pak by se jinak oblíbená moderátorská dvojice měla do Snídaně s Novou vrátit.

Související články

Další články