Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Za mříže ho poslaly NEPŘÍMÉ DŮKAZY. Zabiják pražských taxikářů dostal doživotí!

Vrahem je podle soudu David Virgulák.
Taxivrah David Virgulák je vinný z vražd tří taxikářů. Soud ho poslal na doživotí za mříže i přes nepřímé důkazy. Virgulák svoji vinu popírá. Verdikt je nepravomocný.

Městský soud v Praze poslal vraha tří taxikářů Davida Virguláka do vězení na doživotí! Rozhodl tak na základě nepřímých důkazů, jako jeho pachové stopy ve vozech obětí i na střelivu, povýstřelové stopy na nohavici a kapsách obžalovaného, a také přihlédl k tomu, že se vždy pohyboval v místech, kde byly vozy obětí.

Navíc po třetí vraždě taxikáře se u něj našla peněženka oběti. Státní zástupce o jeho vině nepochybuje. Podle soudkyně Veroniky Čeplové jsou „nosným důkazem“ pachové stopy Virguláka. „Že by byl pes nastydlý, to jsme nezjistili. Porovnávali to navíc dva psi,“ uvedla pro portál iDnes.cz.

Podobně postupovala se všemi důkazy, které byly k dispozici. „Ve výpovědi obou byly takové podrobnosti, které by si nemohli vymyslet,“ řekla. Podle ní obžalovaný výpovědi často měnil a odporoval si.

Soud ho poslal za mříže na doživotí! Virgulák vinu odmítá. Podle jeho obhájce Michala Stupka důkazy nesvědčí o tom, že vraždil právě Virgulák.

Související články

Další články