Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Za moji malou výšku může výbuch v Černobylu, tvrdí liliputka Anastázie: A jak to má v posteli?

+ Další 3 fotografie
Jmenuje se Anastázie, je jí pětadvacet let a původně pochází z Moldávie. Ze všeho nejvíce se zajímá o módu a chtěla by inspirovat ostatní ženy a dívky. Na první pohled v dnešní době typické klišé, které o sobě tvrdí spousta holek. Všechny by chtěly být bloggerkami a udávat módní trendy. V tomhle případě je ale něco jinak.

Anastázie je v něčem odlišná. Není to obyčejná holka, jaké vídáme dnes a denně. Je totiž liliputka, ale svoji jinakost bere jako přednost a vůbec si z ní nic nedělá. Byly ale doby, kdy nad tím dlouze přemýšlela a ptala se, proč to muselo potkat zrovna ji.

„Mám vlastně poruchu růstu kostí. Jestli to tak můžu říct, tak moji rodiče byli normální. Malinká jsem z naší rodiny pouze já,“ vypráví Anastázie svůj příběh. Při pohledu na na její Instagram snad každého napadne, jak si se svým vzrůstem sympatická Anastázie shání šaty.

„Vlastně to je úplně jednoduché. Když se mi něco hrozně líbí, tak si to jednoduše koupím a přešiji. Největší výhodou je, že si kupuji boty v dětském oddělení, takže je mám mnohem levnější.“

U Anastázie je zajímavé to, že poruchou růstu kostí netrpí nikdo z její rodiny. „Když jsem se narodila a lékaři hledali příčinu, tak jedna z teorií byla ta, že za to může výbuch v Černobylu. A protože pocházím původně z Moldávie, tak to vcelku dává smysl.“

A jak to má vlastně s chlapy? „Nikdy mě nepřitahovali muži se stejným hendikepem, jako mám já. Mám ráda velké chlapy, nikdy jsem nepřemýšlela, že by to mohlo být jinak,“ dodává Anastázie, která má v současné době přítele a ten je překvapivě „normálního“ vzrůstu.

I když o sobě Stázka s oblibou říká, že nechce, aby se ostatní přizpůsobovali jí, ale ona se chce přizpůsobovat ostatním, existují každodenní věci, které pohledné brunetce mírně ztěžují život.

„V domácnosti nemáme vůbec nic jiného, čím bychom se odlišovali. Akorát máme po celém domě malé stoličky. Co mi dělá menší problémy jsou bankomaty a podobně, ale to si zas na druhou stranu říkám, že od toho mám přece partnera,“ dodává.

Anastázie je sice malinká, ale páru má pořádnou. Nebojí se mluvit o žádném tématu a ani sex není tabu. „V posteli jsme si všichni rovni,“ směje se.

Související články

Další články