Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Vendula Pizingerová koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Za minutu dvanáct: Víme, kdo zachránil život Evě Decastelo!

Zdroj: Facebook, archiv
+ Dalších 36 fotografií
Nemocnice
Nepředstavitelně krušné momenty za sebou má Eva Decastelo (40). Kvůli prudké alergické reakci musela v noci z úterý na středu narychlo do nemocnice. Herečka a moderátorka skončila na JIP a nebyla na tom vůbec dobře. Za to, že to neskončilo tragédií, vděčí jednomu muži!

Eva Decastelo (40) se znovu narodila. Ve středu po druhé v noci ji museli hospitalizovat v blanenské nemocnici. Špatný zdravotní stav krásce přivodily oříšky, po kterých měla alergickou reakci.

Za to, že vyvázla bez újmy, ale nevděčí jenom lékařům. Decastelo totiž do špitálu odvezl Bořek Slezáček. Nebýt jeho, bůhví, jak by herečka a moderátorka skončila.

„Dnes budu v divadle vypadat jako čínská paní, ale dám to. Děkuji kolegům v divadle, že to se mnou vydrží. A ještě jednou Bořkovi, že mě zachránil! A sestřičkám a doktorkám na JIPu v nemocnici v Blansku za milou péči,“ poděkovala Eva na Facebooku.

Související články

Další články