Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Za měsíc je premiéra nové Bridget Jones: Podívejte se, jak zestárli hlavní představitelé!

+ Další 3 fotografie
Už 15. září zamíří do kin třetí díl oblíbené komedie Deník Bridget Jones. Milostný trojúhelník se nám trochu vystřídá. Sukničkáře Hugha Granta nahradí sympaťák Patrick Dempsey, kterého divačky znají ze seriálu Chirurgové. A to není jediná změna. Snímek bude totiž diametrálně odlišný od původní knižní podoby.

Jak to vypadá v knize? Originál pokračování Bridget jeho hodně smutný, protože úžasný pan Darcy zemře a Bridget se ocitá sama s dětmi ve velkém bytě na předměstí Londýna, kde má deprese, tloustne, živí se fastfoody, pije hektolitry bílého a zkouší se seznámit pomocí sociálních sítí.

Film ale přeci nemůže zklamat diváky a nedopřát jim happy end. Takže pan Darcy žije, akorát jsou s Bridget rozvedení. Asi mezi nimi vzplanul plamínek vášně, protože sympatická nešikovná hrdinka je nečekaně těhotná. Jenomže tak nějak neví s kým? Je to její bývalý manžel, nebo charismatický milenec?

Dokonce na oba vymyslí habaďůru u gynekoložky! Ta totiž Bridget provede ultrazvuk hned dvakrát, a to s oběma „tatínky“. No vypadá to, že se u filmu opět pobavíme!

Jinak Colin Firth alias pan Darcy vypadá pořád skvěle, Renée Zellweger na sebe upozornila podivnými plastickými operacemi a Hugh Grant bude ve filmu určitě chybět, ale pokochat se jím můžete aspoň v galerii!

Související články

Další články