Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Za Gotta Slavíka přebírala jeho dcera Charlottka. Co Mistr vzkázal z nemocnice?

Mistr poslal fanouškům vzkaz přímo z nemocničního lůžka.
+ Dalších 6 fotografií
Mistr Karel Gott (77) zase vyhrál Českého slavíka a umístil se jak jinak než na prvním místě. A jaké to bylo překvapení, když si místo něj přišla cenu převzít jeho dcera Charlotte. Ta všem oznámila, že je její otec v nemocnici, a všichni se začali strachovat o Slavíkovo zdraví. Karel Gott teď o svém zdravotním stavu promluvil přímo z nemocnice a vysvětlil, proč na Slavíky nemohl osobně přijít.

Všichni fanoušci se těšili, že Mistra Karla Gotta uvidí na předávání Českého slavíka a sám si přijde pro svoji cenu za první místo. Jenže Slavík nedorazil. Cenu převzala jeho roztomilá dcerka Charlotte. Ta měla dojemný proslov a řekla, proč tatínek na slavnosti chyběl.

„Tatínek mě sem poslal, protože maminka ani Nellinka nejsou fotogenické a nechtějí se ukazovat na kamery. Mně to nevadí a jsem na to pyšná. Tatínek vám moc děkuje, ale je znovu v nemocnici se zády, ale na Slavíka kouká! Snad jsem neudělala ostudu, tati! Díky, žes mě sem poslal pro tu cenu, konečně po dlouhé době můžu ponocovat s dospělými,“ řekla sebevědomě. Co Gottovi ve skutečnosti je?

Karel Gott poslal vzkaz z nemocnice a všechny svoje fanoušky tak uklidnil. „Moji milí příznivci, jak jste se včera od mé dcery Charlottky dozvěděli, nemohl jsem být osobně přítomen na vyhlašování Slavíků, protože jsem opět v nemocnici. A to z důvodu komplikací po nedávné operaci páteře, kvůli kterým musím bohužel zrušit i dohodnuté pracovní závazky, minimálně na celý příští týden,“ začal svoje vysvětlování na Facebooku. Vše ale sledoval a na svoji dceru je náležitě hrdý. Nezapomněl ani na fanoušky, kterým za jejich podporu poděkoval.

„Přímý přenos jsem však z nemocničního lůžka s nadšením sledoval a myslím, že Charlottka mě s největší noblesou zastoupila. Touto cestou bych vám chtěl srdečně poděkovat za hlasy, které jste mi i v letošním roce poslali. Obhájit vítězství je v tak silné konkurenci rok od roku těžší a já si vážím vaší neustálé přízně. Věřím, že příští rok si pro Slavíka, pokud budu v anketě nominován, již osobně přijdu. Krásnou první adventní neděli, váš Karel Gott,“ vzkázal Karel Gott přes sociální síť.

Tak snad se Slavík brzy zotaví a zase nastoupí na pódia v plné síle! A příští rok ho na předávání cen Český slavík uvidíme!

Mohlo by vás zajímat

Další články