Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Za fotku s Jiřím Kajínkem je stihl trest! Tímhle se trojice policistů provinila

Policisté, kteří se vyfotili s Kajínkem, dostali trest!
Zdroj: archiv
+ Dalších 13 fotografií
Pouhá fotka s omilostněným vězněm Jiřím Kajínkem (57) stačila na to, aby trojice policistů z Ostravy neunikla kázeňskému trestu. Vyfotili se letos na jaře, je však tajné, jak byli potrestáni.

Potkali Jiřího Kajínka letos v březnu v Ostravě a neodolali společné fotografii. Selfíčko s nejslavnějším vězněm Česka se ale třem policistům setsakramentsky vymstilo.

„Ředitel Městského ředitelství policie Ostrava v rámci neveřejného řízení ve věcech služebního poměru uznal vinnými z kázeňského přestupku tři policisty a uložil jim kázeňský trest dle zákona o služebním poměru příslušníků bezpečnostních sborů. Rozhodnutí jsou pravomocná," sdělila mluvčí policie Gabriela Pokorná.

Jelikož jsou kázeňská řízení policistů neveřejná, je tajné, jak přesně byla trojice strážců zákona potrestána. Nadřízení mluvili o trestu bezprostředně po zveřejnění fotografie. Fotku označili za ohrožení profesní cti. Odsoudila je i část veřejnosti, někteří Kajínkovi příznivci se jich ale i zastali.

Mohlo by vás zajímat

Další články