Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Za faldíky se přestala stydět: Selena Gomez hrdě vystavila své BACULATÉ tělo!

Selena Gomez je sexy baculka!
+ Dalších 83 fotografií
Za co ji mnozí dlouhou dobu pranýřovali, začala Selena Gomez (26) prodávat jako svou velkou přednost. A nutno podotknout, že jako baculka je někdejší velká láska Justina Biebera (24) k nakousnutí. Pár kil navíc není v případě slavné zpěvačky vůbec na škodu!

Selena Gomez má za sebou nejbouřlivější rok v životě. Kvůli zákeřné a především nevyléčitelné nemoci lupus musela prodělat transplantaci ledviny, silné deprese ji dohnaly až za brány psychiatrické léčebny a definitivní kopačky od Justina Biebera jí několik vrásek na čele přidělalo také.

Potíže, s nimiž by se beze stop vyrovnal jen málokdo, začala zajídat nezdravým jídlem. A kila začala raketovou rychlostí přibývat. Na Seleně bylo zprvu vidět, že ji faldíky, na něž nebyla vůbec zvyklá, dost štvou, ale nakonec se s baculatou postavou smířila.

Důkazem, že je se svým tělem spokojená, jsou nejnovější fotky v bikinách. Zpěvačka je sama vystavila na Instagramu a ani náznakem se na nich nesnaží nic maskovat. Prostě se ukázala tak, jaká skutečně je. Jako ženě krev a mlíko jí to neskutečně sekne. A my jí za to vysekáváme obrovskou poklonu!

Mohlo by vás zajímat

Další články