Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Za dobrotu na žebrotu! Ewa ze srdce děkovala fanouškům, na oplátku ji označili za obézního koně!

Zaslouží si to?
+ Dalších 54 fotografií
Ewa Farna Chobotová (24) to v posledních dnech nemá vůbec lehké! Snaží se bojovat se svojí váhou a veřejnost jí v tom ale vůbec nepomáhá, spíše naopak! Ewa ze srdce děkovala za přízeň a podporu svých fanoušků, na oplátku dostala drsnou kritiku!

Národem milovaná zpěvačka bezesporu strčí své kolegyně do kapsy! Zpívat jednoznačně umí, a když se rozjede na pódiu, všichni kritici jen tiše zírají. Ovšem kdyby k tomu všemu „vytunila“ svou postavu, nebude snad nikoho, kdo by ji za něco mohl kritizovat.

Ewa Farna to v posledních letech přehání s nedodržováním nutričních pravidel a zakulacuje se. Tentokrát ukázala fanouškům fotografii, která je na první pohled povedená a Ewa s ní chtěla oslavit na Instagramu 200 tisíc fanoušků a také poděkovat svým příznivcům za oddanost a aktivitu, která na jejím profilu rozhodně nechybí.

Fanouškům napsala: „Kdysi, když jsem zapomněla heslo a ztratila ho nenávratně ke svému oficiálnímu Instagramu s tisíci sledujících, jsem si fakt ťukala na hlavu a myslela, že se mi nepodaří dostat mezi lidi, že ofiko teď bude účet @ewa_farna93. Díky vám za to! 200 tis. je zodpovědnost, teď už budu s tím heslem opatrná.“

I když se snažila, opět se do ní navezlo hned několik jejích sledujících a rozhodně to nebyly hezké vzkazy! „Člověk otevře Instagram a vyskočí na mě tenhle kůň. Díky, že mi zasíráš telefon,“ napsal jeden ze sledujících Ewy. Více naleznete v galerii.

Mohlo by vás zajímat

Další články