Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Za dobrotu na žebrotu! Ewa ze srdce děkovala fanouškům, na oplátku ji označili za obézního koně!

Zaslouží si to?
Zdroj: profimedia
+ Dalších 53 fotografií
Ewa Farna Chobotová (24) to v posledních dnech nemá vůbec lehké! Snaží se bojovat se svojí váhou a veřejnost jí v tom ale vůbec nepomáhá, spíše naopak! Ewa ze srdce děkovala za přízeň a podporu svých fanoušků, na oplátku dostala drsnou kritiku!

Národem milovaná zpěvačka bezesporu strčí své kolegyně do kapsy! Zpívat jednoznačně umí, a když se rozjede na pódiu, všichni kritici jen tiše zírají. Ovšem kdyby k tomu všemu „vytunila“ svou postavu, nebude snad nikoho, kdo by ji za něco mohl kritizovat.

Ewa Farna to v posledních letech přehání s nedodržováním nutričních pravidel a zakulacuje se. Tentokrát ukázala fanouškům fotografii, která je na první pohled povedená a Ewa s ní chtěla oslavit na Instagramu 200 tisíc fanoušků a také poděkovat svým příznivcům za oddanost a aktivitu, která na jejím profilu rozhodně nechybí.

Fanouškům napsala: „Kdysi, když jsem zapomněla heslo a ztratila ho nenávratně ke svému oficiálnímu Instagramu s tisíci sledujících, jsem si fakt ťukala na hlavu a myslela, že se mi nepodaří dostat mezi lidi, že ofiko teď bude účet @ewa_farna93. Díky vám za to! 200 tis. je zodpovědnost, teď už budu s tím heslem opatrná.“

I když se snažila, opět se do ní navezlo hned několik jejích sledujících a rozhodně to nebyly hezké vzkazy! „Člověk otevře Instagram a vyskočí na mě tenhle kůň. Díky, že mi zasíráš telefon,“ napsal jeden ze sledujících Ewy. Více naleznete v galerii.

Související články

Další články