Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Za dětské zimní oblečení už nemusíte utrácet rok co rok

Zdroj:
Zimní kombinéza
Zima už je konečně tady a jako každý rok s úžasem zjistíme, že nám dítka opět vyrostla z loňského zimního oblečení. Což znamená jediné – znovu vytáhnout nemalé peníze z peněženky za nové. To už ale teď nebude nutné. Dětský lyžařský komplet Bambino je totiž rostoucí.

To znamená, že v rukávech i nohavicích jsou stahovací pásky, za které když zatáhnete, látka se roztáhne, přičemž tímto způsobem můžete dosáhnout zvětšení až o jednu velikost. Díky tomu vám odpadnou starosti s každoroční obměnou šatníku.

Tento nápaditý komplet dětských lyžařských kalhot a bundy Bambino od značky Snoxx se prodává v obchodech Hervis v několika barevných provedeních pro holčičky i kluky. Nezbytným benefitem pro bezstarostné hrátky na sněhu je odolnost proti vodě a větru, či elasticita a prodyšnost. Kompletní sadu (lyžařské kalhoty + bunda) můžete zakoupit za výhodnou cenu 4 098 korun.

Související články

Další články