Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Za chvíli se mi změní příjmení: Lucie Šilhánová promluvila o práci a rodině

Zdroj: Instagram
+ Dalších 7 fotografií
rozhovor
Moderátorka Lucie Šilhánová (38) se před nedávnem po mateřské vrátila zpět na televizní obrazovky. Jelikož je velkou milovnicí zvířat, nastoupila do projektu, který pomáhá opuštěným zvířatům najít nový domov. Kromě toho má maminka dcery Johanky (1,5) těsně před svatbou. Sympatická brunetka si vezme tatínka dcerky trenéra Jaroslava Černého.

Lucie, nedávno jste se jako moderátorka vrátila na svou domovskou televizi. Dostavila se u vás nostalgie?

Popravdě ani ne. Už když jsem v těhotenství odcházela z Primy, věděla jsem, že pokud se jednou, až Johanka trošku povyroste, budu chtít do televize vrátit, bude to jednoznačně Prima. Odcházela jsem tehdy v dobrém a vedení mi tu vyšlo ve všem maximálně vstříc, takže když mě znovu oslovili, moc dlouho jsem se nerozmýšlela.

Dá se moderování skloubit s péčí o rodinu?

Ano, odjíždím od malé jen párkrát do měsíce, takže si od sebe na pár hodin odpočineme a myslím, že to prospívá oběma stranám.

Co vás vedlo k tomu zapojit se do pořadu Prima Mazlíček?

Jednoznačně to, že jde o charitativní projekt, který pomáhá zvířatům v nouzi.

V pořadu hledáte i nové domovy pro opuštěná zvířata. Vy sama jste si nějaké zvíře z útulku osvojila?

Ano, máme skoro tříletou psí slečnu Amy, kterou někdo v pěti týdnech se dvěma sourozenci nechal v krabici uprostřed lesa. Přežili jen díky tomu, že byli tři a zahřívali se navzájem, navíc měli to štěstí, že tam na ně jiný pejskař narazil při venčení. Všichni poté skončili v dočasné péči v Pečkách. Jejich příběh se poté objevil na Facebooku, tak jsme si za nimi udělali výlet, vezli jim hračky, granule a nějakou korunu na první očkování atd. No a u toho to samozřejmě neskončilo. A bylo to to nejlepší rozhodnutí. Větší parťačku jsme si totiž nemohli přát.

Jaké zvíře máte nejradši?

Naši Amy.

Co Vás ještě tento rok významného čeká?

Věřím, že toho bude dost, ale tím asi nejzásadnějším bude to, že se mi za chvíli změní příjmení.

Související články

Další články