Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Za chvíli bude průsvitná! Charlotte Štiková udělala kus práce. Kolik už kulička shodila?

Charlotte Štiková chystá velkou změnu.
+ Dalších 45 fotografií
Charlotte Štiková (22) slibovala, že se pustí do hubnutí, a svá slova plní do puntíku. Hvězda reality show Štiky už v minulém týdnu dokázala podle informací eXtra.cz sundat ze svého těla dva kilogramy váhy, teď přidala další. Jestli vydrží, bude z ní zase pěkná rajda!

Nejspíš si uvědomila, že ve svých 22 letech mít přes 90 kilogramů je trošku moc. Charlotte Štiková šla nakonec ale do sebe a rozhodla se zdravě žít a vyhnout se rizikům spojeným s obezitou. "Charlottka už hubne. Má dole zhruba jeden až dva kilogramy a já ji v tom rozhodně podporuji. Dokonce dřív byla tak krásná, že dostala nabídku fotit i pro známý pánský časopis,“ svěřila eXtra.cz její matka Monika v minulém týdnu.

A aktuální informace hovoří o tom, že nepolevila. Naopak jde si tvrdě za svým cílem být hubenou kráskou… „Mám další dva kilogramy dole, což je celkem čtyři. Zatím nijak výrazně nesportuji, ale hodně jsem upravila jídelníček. A jde to dolů,“ radovala se Charlotte, když se pochlubila eXtra.cz.

Drží slovo a za to si zaslouží zatím malý respekt. A jestli to vydrží, bude moci nejen nakupovat mnohem menší oblečení, ale zejména bude mít skvělý pocit, že to dokázala… Držme jí všichni palce!

Mohlo by vás zajímat

Další články