Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020 koronavirus

Nejnovější kauzy

Za Česko pojede na Eurovizi Ben Cristovao: Talentovaný zpěvák je sázkou na jistotu

Zdroj: instagram
+ Další 3 fotografie
eurovize
Českou republiku bude na Eurovizi reprezentovat Ben Cristovao (32). O jeho působení rozhodlo hlasování fanoušků a odborné zahraniční poroty. Benovými výraznými soupeřkami byly Olga Lounová (38) a mladičká zpěvačka Elis Mraz (25). V letošním semifinále Eurovision Song Contest Ben zazpívá svůj song Kemama.

„Jsem od začátku soutěže v emočním kolotoči. Snažím se deset let ukázat lidem v Čechách, že umím dělat muziku. Věřím, že na Eurovizi neudělám ostudu," řekl Ben Cristovao (32) po vyhlášení výsledků podle Novinky.cz.

Semifinále a finále letošní Eurovize se uskuteční od 12. do 16. května v nizozemském Rotterdamu. Mezi velké soupěřky Bena patřily Olga Lounová a Elis Mraz. Nakonec na Eurovision Song Contest poputuje talentovaný zpěvák, který má podle odborníků velkou šanci na úspěch.

Ben Cristovao bude soutěžit ve druhém semifinále 14. května. Loni zaznamenal velký úspěch na Eurovizi Mikolas Josef, který je v současné době velmi úspěšným zpěvákem a prorazil i v zahraničí.

Související články

Další články