Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Za brutální mučení a rozřezání novinářky dostal dánský konstruktér doživotí

Peter Madsen bude pykat za vraždu až do konce života.
Děsivý případ, který se odehrál v Dánsku, má konečně rozhřešení. V rámci své profese šla novinářka Kim Wall (†30) za známým konstruktérem Peterem Madsenem (47), který ji vlákal na jím vytvořenou ponorku, kde ji brutálně mučil, znásilnil a posléze rozřezal. Nyní konečně padl verdikt. Madsen dostal doživotí.

Tragédie, která se odehrála v Dánsku, vzbudila skutečný rozruch. Movitého dánského konstruktéra Petera Madsena šla navštívit novinářka Kim Wall. Chtěla s ním pouze udělat rozhovor. Madsen ji ale v jím zkonstruované ponorce brutálně mučil, pravděpodobně znásilnil a posléze rozřezal její tělo. Nyní v procesu padl verdikt a miliardář dostal doživotí.

Nelidská vražda snad nemá obdoby. Peter Madsen byl podle všeho sadistický jedinec, který se vyžíval v mučení žen. Jednotlivé části těla mladé novinářky po její vraždě hodil do moře, kde byly také nalezeny, píše Info.cz

Celkem čtrnáct poranění bylo odhaleno v oblasti genitálií. Její trup bez končetin a hlavy našel dánský cyklista na pláži. Další části těla našli potápěči v plastových pytlích v zátoce Köge.

Mohlo by vás zajímat

Další články