Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Za 42 Kč si koupila loterijní lístek: Viky bude dostávat 30 let 280 tisíc měsíčně

štěstí
Opravdu úžasný moment oslavuje maminka dvou dětí Vicky Mitchell (42) z anglického Halifaxu. Podařilo se jí vyhrát skvělou odměnu v loterii. Za poslední 1,5 libry (42 Kč), jež měla na internetovém sázkovém účtě, investovala do losu a moc se jí to vyplatilo. Je zabezpečená na následujících 30 let. Sázková kancelář jí má každý měsíc vyplácet v přepočtu 280 tisíc korun.

Ohromné štěstí má Vicky Mitchell z anglického Halifaxu. To, co se jí podařilo, může být snem každého z nás. Měla založený účet u internetové sázkové kanceláře a z předchozí výhry jí tam zbyla poslední libra a půl, což je v přepočtu zhruba 42 korun.

Rozhodla se je investovat do loterijního lístku. A že se jí to vyplatilo. Maminka dvou dětí vyhrála úžasnou odměnu. Následujících 30 jí bude posílána každý měsíc neuvěřitelná částka 10 tisíc liber, což je v přepočtu zhruba 280 tisíc korun.

Sama nic takového nečekala. „Ani za milion let si nemyslíte, že můžete vyhrát hodně. Pak to ale přijde a změní vám to život,“ popisovala první momenty nadšení Vicky.

Šťastná maminka už ví, jak s výhrou naloží. Chce si pořídit auto a také se přestěhovat do většího domu se zahradou. Nicméně chce zůstat při zemi, aby jí výhra nestoupla do hlavy. I tak ale počítá, že se jí život obrátí naruby.

Související články

Další články