Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Z YouTube rovnou na taneční parket: Další hvězdou nové StarDance je Karel Kovář alias Kovy

Z YouTube rovnou na taneční parket: Další hvězdou nové StarDance je Karel Kovář alias Kovy
Zdroj: Instagram
+ Dalších 18 fotografií
stardance 2019
Ročník StarDance 2019 už se nezadržitelně blíží. Jen nedávno byla odhalena první soutěžící, kterou se stala bývalá biatlonistka Gabriela Koukalová (29). Nyní byl odhalen první mužský účastník, který na taneční parket utekl přímo z YouTube. Po boku tanečnice Veroniky Liškové se v soutěži ukáže Karel Kovář (22), známý jako youtuber s přezdívkou Kovy.

Zdá se, že Česká televize se snaží do soutěže StarDance přivádět nové a mladé tváře. Po talentované biatlonistce Gabriele Koukalové, která se stala první potvrzenou účastnicí letošního ročníku, bylo odhaleno další jméno. Své taneční schopnosti na parketu předvede Karel Kovář, kterého znají především teenageři a dvacátníci. Vystupuje totiž na YouTube, a to pod přezdívkou Kovy

Kovy je z příležitosti zatančit si v ročníku StarDance 2019 nadšený. „StarDance je jiná než cokoliv ostatního v televizi. Líbí se mi, že není podbízivá a tanec je to hlavní, o co v ní jde. Hlavně se těším, že se naučím tancovat. Aspoň v to doufám. A minulý rok jsem se byl na StarDance podívat jako divák, tak teď jsem zvědavý, jaké to bude z té druhé strany. Docela mě překvapilo, kolik to zabere času. Trénovat se začíná už v létě. Asi mě čeká ještě hodně překvapení. Největší radost bude mít jednoznačně moje maminka. Ta bouchne šampáňo a upeče mi třeba buchtu,“ řekl České televizi mladý youtuber.

I pro jeho taneční partnerku Veroniku Liškovou jde o úplně první účast v soutěži. „Přála jsem si tancovat ve StarDance. Pro mě je to splněný sen. Musím se přiznat, že youtubery moc nesleduji. Asi je to i tím, že mám pouze starší sourozence, ale samozřejmě Kovyho jako jednoho z nejúspěšnějších ve svém oboru jsem zaznamenala. Jsem moc ráda, že mám mladého partnera, protože já jsem taky hodně mladá a z někoho o dost staršího bych asi měla velký respekt,“ sdělila mladičká tanečnice.

Hrozba milionové pokuty a vyhrocené pozadí jeho odchodu ze Survivoru. Otevřená zpověď Jiřího Hanouska

Související články

Další články

Nejnovější kauzy