Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Z vrcholu na dno: MasterChefa opustil alchymista Omar, Pavlína se mu smála z balkonu

MasterChef Česko 2020.
Zdroj: TV Nova
+ Další 4 fotografie
show
Kdo byl rychlejší, získal to, co chtěl. Tak by se dal popsat začátek dnešní první výzvy v kulinářské show MasterChef Česko 2020. Přichystány byly pro soutěžící stoly se surovinami pocházejícími z různých světových kuchyní. Někteří byli spokojení nadmíru, někteří se museli spokojit s tím, co na ně zbylo. Navíc museli vařit ve dvojicích. Druhá výzva byla o pečení a u té se rozhodlo, kdo soutěž opustí.

Ve středečním díle MasterChef opět tekly nervy. Soutěžící se museli popasovat s vařením ve dvojicích, ve kterých museli navíc spojit obě dvě kuchyně, které si vybrali. Nejkurióznější kombinací bylo asi duo Omar a Pavel. Ti museli vymyslet recept spojením slovenské a thajské kuchyně.

Kombinace kultur

I když by si většina diváků ze srdce přála, aby soutěž opustila Pavlína, opět se tak nestalo. Pavlína, která se stala od minulého dílu terčem kritiky, získala do dvojice Viky, tudíž vznikla kombinace ruské a francouzské kuchyně a porota jejich recept ocenila. Stejně tak chutnalo porotcům od Omara a Pavla, Ivky a Pepy i Jitky a Romana. Nakonec na balkon poslali Jitku a Romana, kteří vystřihli španělsko-maďarskou paellu.

Na indiáncích někteří vybouchli

V druhé výzvě měli ostatní soutěžící za úkol připravit tradiční český zákusek indiánka. Ne každému se povedl, ale Pavlínu jako jednu z mála porota pochválila. Naopak Ivka, která se cukrařinou i živí, velmi zklamala. Hodnocení poroty jí vneslo slzy do tváře, nakonec ale postoupila i ona.

Porota poslala domů Omara, i když se mu první výzva povedla a Přemek Forejt prohlásil, že na jeho jídlo nikdy nezapomene.

Zatracovaná Pavlína jde dál

Pavlína v minulém díle vyhrála výzvu a tím i kontrakt s Bageterií Boulevard. To rozpoutalo obrovskou vlnu kritiky na její adresu. Pavlína se údajně kvůli reakci tisíců lidí dokonce zhroutila. Nakonce tlak nevydržela a vyjádřila se ke kritice diváků, dokonce některé své chyby přiznala.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy