Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Z vraždy Sabiny (†25) je obviněn její kamarád Patrik (21). Soud ho poslal do vazby!

Zdroj: facebook.com
+ Další 3 fotografie
Českem otřásla vražda mladé Sabiny, kterou našel v kaluži krve s rozbitou hlavou její přítel. Policie už dopadla vraha, kterým je její blízký kamarád Patrik (21). Potřeboval prý peníze na drogy! Soud ho poslal do vazby!

Vrahovi se říkalo Ozzy a Sabina Č. ho dobře znala. Byl to totiž její kamarád Patrik (21). Požádala ho, aby jí pomohl uklidit zahradu, ten jí místo toho ale rozmašíroval hlavu. Kladivem jí rozbil obličej a zprvu ji nešlo ani identifikovat. Její tělo našel ve vile v Polance nad Odrou její přítel Jan V. (40). Nyní stanul před soudem a ani ne během jedné hodiny skončil ve vazbě

Nejdříve se muž k vraždě přiznal, pak ale zřejmě dostal strach a otočil. Policie ho dopadla týden po vraždě Sabiny. "Jednadvacetiletému pachateli šlo čistě o majetkový prospěch. Nedošlo tam k vloupání. Ztratila se hotovost a věci v řádu desítek tisíc korun,“ řekl Blesku šéf kriminalistů Martin Lichý. Dívka měla rozmašírovanou hlavu kladivem a zpočátku ji bylo těžké identifikovat.

Patrika K. v pátek eskorta převezla k okresnímu soudu v Ostravě-Porubě Při čekání na soud se díval do země. Vzhledem k tomu, že si nemůže dovolit advokáta, byl mu přidělen ex offo Jaromír Parobek.

Na státním zastupitelství dostal případ na starosti David Bartoš. "V podstatě lze konstatovat, že důvod vraždy alespoň z toho, co známe teď, byl loupežný, že se oběť a obviněný znali a že byl vůči oběti použit poměrně surový útok vedený komplikovaným způsobem, tzn. z toho, co je alespoň nyní známo, tak pravděpodobně dvěma různými nástroji," řekl Bartoš, podle kterého se nejdříve muž přiznal a spolupracoval, nyní ale otočil V případě prokázání viny hrozí muži výjimečný trest až doživotí!

Související články

Další články