Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Z Vivien Babišové vyrostla slečna s vytříbeným vkusem: Za luxusní doplňky utrácí desetitisíce

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 135 fotografií
velká galerie
Pohledná Vivien Babišová (17) doprovodila svého otce na recepci na francouzské ambasádě a náramně jí to slušelo. Je vidět, že Vivien má vkus a zejména na doplňcích nešetří. Stejně jako její maminka si Viven libuje v luxusních lodičkách a kabelkách.

Vivien Babišová už není žádná malá holka, ale pořádná slečna a podle toho se také obléká. Ve čtvrtek jí dělal garde její otec Andrej Babiš (64) a společně poseděli u jednoho stolu s prezidentem Milošem Zemanem.

Pohledná Vivien se mezi tmavými obleky vyjímala v růžových šatičkách, které byly na její štíhlou postavu jako ulité, a doplnila je černou koženou bundou. Andrej Babiš svoji dceru před setkáním s Milošem Zemanem (74) doprovodil na výstavu do katedrály, kde měla Vivien ještě bílé tenisky.

Ty však vzápětí vyměnila za extravagantní lodičky od módního návrháře Christiana Louboutina. Cena takových luxusních lodiček se pohybuje mezi 13 a 20 tisíci. Dalším výrazným prvkem mezi doplňky bylo psaníčko s lebkou. Vkusné psaníčko pochází z dílny módního návrháře Alexandra McQueena a vyjde zhruba na 50 tisíc korun.

Za zmínku jistě stojí i hodinky, které dostala mladinká Vivien pod stromeček a jejichž cena se pohybuje kolem 8 tisíc korun.

Mohlo by vás zajímat

Další články