Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Z vězení už by neutekl: Seriálový krasavec Wentworth Miller zajídá deprese

Z vězení už by neutekl: Seriálový krasavec Wentworth Miller zajídá deprese
Zdroj:
+ Dalších 9 fotografií
galerie
Wentworth Miller, známý jako Michael Scofield z oblíbeného seriálu Útěk z vězení (Prison Break), slaví 48. narozeniny. Když se v roce 2005 objevil na obrazovkách jako hrdina, který jde zachránit svého bratra od trestu smrti, stal se miláčkem davů. V posledních letech ho ale velmi trápí nadváha a poté, co se kvůli kilogramům navíc stal terčem posměchu, odhalil, že přibírá, protože zajídá deprese.

Hvězda seriálu Útěk z vězení slaví 48. narozeniny. Wentworth Miller se okamžitě po premiéře první epizody stal miláčkem žen - byl pěkný, roztomilý, jeho postava měla srdce ze zlata a také měl tělo, jaké ženy toužily mít doma. To se ale změnilo a herec velmi přibral.

Lidé umějí být občas velmi krutí a Miller se kvůli nadváze stal velkým terčem posměchu. Jako gay navíc čelil i homofobii. Když už narážky úplně cizích lidí, kteří ho znají jen z televize, nemohl ustát, rozhodl se promluvit o příčině příbytku váhy. „V roce 2010 jsem si začal procházet velmi těžkým obdobím a měl jsem i sklony k sebevraždě. Nakonec jsem začal hledat cokoliv, co by mi ulevilo, utěšilo mě nebo rozptýlilo,“ přiznal herec.

„Zůstal jsem u jídla. Mohlo to být cokoliv, sex, drogy, alkohol, ale na jídlo jsem se těšil nejvíc. Měl jsem i období, kdy nejlepším okamžikem z mého týdne bylo jedení mého oblíbeného pokrmu a sledování kulinářského pořadu,“ popsal Wentworth.

Wenthorth Miller promluvil i o potřebě kontaktu

Na sociálních sítích se Wentworth Miller zmínil nejen o svých problémech, ale i o důležitosti kontaktu. Každému, kdo ví o někom, kdo bojuje s depresí, vzkázal, aby dotyčné osobě zavolal nebo ji šel navštívit. Nyní už se herec pomalu dává po dlouhém boji s vlastní psychikou dohromady, je ale jisté, že posměch mu v cestě za zdravím rozhodně nepomohl.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy