Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Z vašeho miláčka Codyho ze seriálu Krok za krokem se stala steroidová mlátička, kterou nepoznáte, nebo jo?

Zdroj: profimedia.cz, archiv
Americký herec Sasha Mitchell byl modelem, mistrem kickboxu a taekwonda a zahrál si v Dallasu a coby nástupce Jean Claude van Damma. Pro vás ale bude vždy Cody ze seriálu Krok za krokem. Táhne mu na padesát a potkat ho dnes na chodníku, asi ho nepoznáte.

Sasha Mitchell (48) se díky své roli Codyho v seriálu Krok za krokem stal navždy celebritou, která už se cejchu rozverného blbečka, který má velké srdce a kempuje u Lambertů, nikdy nezbavila.

V civilu byl ale hlavně mlátička soupeřů i manželky, kvůli čemuž mimochodem v seriálu v roce 1996 skončil.

Model u Calvina Kleina, který si v Dallasu zahrál nemanželského syna J.R. Ewinga, získal černý pásek v taekwondu a byl šampionem v kickboxu, takže hravě v trilogii Kickboxer kdysi nahradil samotného Jeana Clauda van Damma, ale to už všechno odnesl čas.

I když svaly má pořád, ale botox v obličeji udělal své a hošíkovi na prahu správy důchodového zabezpečení tak trochu stříkají steroidy s uší, ale stejně je pořád roztomilý, že? No dobře, jen když se řekne, že je to on, protože čas a zásahy v obličeji změnily herce k nepoznání. Jo, kdeže loňské sněhy jsou, Cody Lamberte.

Související články

Další články