Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Z ustrašeného kluka miláčkem dívek: Takhle se proměnil Ben Cristovao! FOTKY

Ben se skutečně značně proměnil.
Zdroj: Facebook.com / SuperStar
+ Dalších 16 fotografií
Když Ben Cristovao (30) před devíti lety soutěžil v SuperStar, působil na obrazovce jako zakřiknutý chlapec. Jenže dospěl, zpěv mu začal vynášet a dnes se na sociální síti chlubí hodně vymakaným tělem! Jeho proměna, která se mu podařila, je pro mnohé neuvěřitelná...

V roce 2009 byl Ben finalistou talentové soutěže Česko Slovenská SuperStar, ve které se umístil na 7. místě. Málokdo čekal, že se mu povede po pěvecké soutěži udržet mezi pěveckou špičkou. A rozhodně překvapil.

Ben na každém koncertě pobíhá po pódiu polonahý, což je u jeho vystoupení typické a fanynky to u něj milují. Přestože má figuru jako gladiátor a dívky na něm mohou oči nechat, je stále bez partnerky, nebo své vztahy tají. "Nemám potřebu se o své vztahy dělit s veřejností. Myslím, že to není nic, co by někoho zajímalo. Už dělám dostatek hudby na to, abych lidi dokázal bavit právě svou tvorbou,” nechal se Ben nedávno slyšet.

Veškerý čas mu prý zabere hudba nebo každodenní dřina v posilovně a aktuálně porotcovství v soutěži, která ho proslavila. Jeho fyzická proměna z vychrtlého zpěváka na svalnatce je rozhodně obdivuhodná.

Související články

Další články