Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Z úsměvu mu zbyly šrouby a matice: Lidé řeší hrůznou proměnu Víti Starého z Mandrage

Zdroj:
+ Dalších 16 fotografií
Komentáře fanoušků
Proměna zpěváka Mandrage vyděsila jak fanoušky, tak i širokou veřejnost. Víťa Starý (30) si prochází těžkým obdobím a je třeba mu pomoci, můžeme jen předpokládat, co za tím stojí. Ze strany fanoušků se mu dostává ohromné podpory, ale také spousty nenávistných komentářů.

Mandrage je v Česku jednou z nejoblíbenějších skupin současnosti. Kluci mají na kontě řadu úspěchů a mají odjeto nespočet koncertů. Téměř každá jejich písnička se uchytila a hoši si tak získali srdce řady posluchačů.

Pauza Mandrage

Těsně před Vánoci pánové oznámili, že až odjedou únorové turné, na nějaký čas si berou pauzu. Zatím není jisté, kdy přesně se vrátí zpět na stage, rozhodně ale ne dřív, než bude zpěvák Víťa Starý v pohodě.

„Rozhodli jsme se, že turné Dlouhej únor bude naším posledním. Alespoň na nějakou dobu. Náš zpěvák Víťa teď prochází těžším obdobím a bude potřebovat nějaký čas a pomoc, aby ho zvládl,“ uvedla skupina na sociální síti.

Víťa bojuje s démony

Když se na televizi Prima odvysílal Český mejdan s Impulsem 2019, diváci se ptali, kdo je ten zohyzděný zpěvák.

Víťova hrozivá proměna vyděsila snad úplně všechny diváky. Doslova se ztrácí před očima, řídnou mu vlasy, má hluboké kruhy pod očima a ze zubů mu zbyly trosky.

Podpoří ho fanoušci?

Skupina neuvedla, co konkrétně za tím stojí, nicméně většina má jasno. „Jsou v tom drogy. Začal mu šmakovat perníček. Je to herák,“ zaznívá v komentářích. Jedna z fanynek dokonce varovala, že to může skončit až fatálně.

„Hrozné. Dcera byla krásná jako modelka a pak se začala měnit v obličeji. Vůbec jsem nevěděla, co se děje. Na obličej jsem jí dávala mast z Mrtvého moře. Až potom jsem potkala holku, co bere drogy a přesně stejný obličej, to byla hrůza pro mě. Dnes už tady není, měla 21 a ukončila život. Prosím nezkoušejte brát drogy,“ přirovnává k vlastní zkušenosti Víťův případ jedna komentující.

Jiní ho zase přirovnávají ke smažkám z hlavního nádraží nebo ho nazývají troskou. Na druhé straně se najde i velká řada fanoušků, kteří stojí při Víťovi a drží mu palce.

„Ani nevím, jestli něco takového jako fanoušek můžu žádat. Ale Víťa vypadá čím dál hůř. Však jeho celé tělíčko je zhruba jako moje noha. Já nevím, jestli má zdravotní problémy nebo v něčem jede. Ale je to mladý člověk a dobrý hudebník, troufám si říct, že i dobrý člověk. Ať už je to cokoli, pomozte mu. Určitě nikdo nechce, aby to dopadlo špatně,“ vzkázala klukům jedna z fanynek. Co dalšího fanoušci napsali, na to se podívejte do fotogalerie.

My se přidáváme na stranu fanoušků, kteří doufají, že se z toho Víťa dostane. Držíme mu palce, aby své démony brzy porazil.

S pomocí pro zpěváka přispěchal exčlen kapely Lunetic Martin Kocián, který má zkušenosti s pervitinem. Natočil video, ve kterém Víťovi radí, jak překonat těžké období: Lovec démonů Martin Kocián zachraňuje zpěváka z Mandrage: Víťo, neber drogy!

Související články

Další články