Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Z upírky Belly je vysátá podivínka: Kristen Stewart se změnila k nepoznání

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 23 fotografií
Film
Kristen Stewart (29) se na obrazovkách objevuje už od dětství, nikdy nebyla typickou kráskou, která by okouzlovala davy a muži jí leželi u nohou. Něco na ní ale zkrátka bylo a především sága Stmívání, kde si zahrála Bellu Swan, ji vynesla až na vrchol. Od té doby se ale pořádně změnila a z krásné dívky se stala vysátá ženština, která už na sebe upozorňuje pouze skandály.

Kristen Stewart se od dob Stmívání změnila k nepoznání. Z nenápadné, ale atraktivní dívky, která dokázala zaujmout a randila s muži, se stala podivínská potížistka, která o sobě prohlásila, že je úplná lesbička.

Jako filmovou Bellu už si ji její fanoušci snad nemohou ani představit. Krásné hnědé vlasy jsou dávnou minulostí, elegantní šaty a líčení stejně tak. Z hvězdy teenagerovského trháku je nyní ženština, kterou by na ulici jen málokdo poznal. Svým stylem oblékání připomíná spíš muže a její vlasy jsou krátké tak, aby s jejím nynějším vzhledem korespondovaly. Podívejte se do galerie, jak se z mladičké krásky stal podivný tvor, který už na červeném koberci rozhodně nezáří.

Související články

Další články