Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Z Ulice do kuchyně: Obstojí Tereza Bebarová v nové roli moderátorky pořadu Peče celá země?

Zdroj: TV Nova
+ Další 4 fotografie
POPRVÉ MODERÁTORKOU
Herečka Tereza Bebarová (44), známá především jako Světlana Nyklová ze seriálu Ulice, má novou roli, bude moderátorkou nové reality show Peče celá země. Pořad, ve kterém dvanáct soutěžících předvede sladké, zlaté, rodinné, osvědčené recepty, ale také se postaví nečekaným výzvám, začíná v sobotu 4. ledna na ČT 1 ve 20 hodin.

V deseti dílech reality show Peče celá země, která vychází z velmi populárního britského konceptu The Great British Bake Off, se představí tři muži a devět žen, kteří nejenže společně během natáčení vytvořili skvělý lidský tým, ale také svým cukrářským vývojem ohromili profesionální porotu. Bylo těžké vybírat z castingu, ještě těžší bylo vybírat vítěze z finalistů.

Porota je tu na slovo vzatá: Mirka van Gils Slavíková je přísnou cukrářkou, její cit pro perfektní detail a zkušenosti z Nizozemska jistě soutěžícím zatopí. Josef Maršálek je v porotě jako zkušený cukrář s bohatými zkušenostmi, pekl sladké laskominy i pro královnu Alžbětu II. nebo Lady Gaga. Svou kuchařskou show ukáží všichni účastníci na zahradě loveckého zámečku Bon Repos u Čihadel, kde vyrostl pro potřeby natáčení speciální stan, ve kterém vládne po britské předloze moderní technika, ale i romantická výzdoba.

Cílem pořadu je ukázat skvosty české sladké kuchyně, které zůstávají zapomenuty v zaprášených sešitcích nebo si je předáváme jako cennosti z generace na generaci, stejně jako moderní cukrářství. Soutěžící se utkají v kreativních a osobních výzvách, na které se mohou připravit, ale soutěžit budou i v technické výzvě, kdy budou muset péct z předem neoznámených, pro ně tajných ingrediencí.

Třeba ty sladké, malinké svatební koláčky, které jsou jako na jazyku se rozplývající jednohubky. Na ty je rozhodně zatížená jedna z moderátorek, Tereza Bebarová, která se jinak sladkému spíše vyhýbá. Výzvu k moderování tohoto pořadu přijala už téměř před dvěma lety, mezitím osud trošku měnil a jí přibyl do rodiny druhý potomek. Natáčení ale zvládala i s čerstvě narozenou holčičkou Sofií, která v těchto dnech bude slavit první narozeniny. Společně s hercem Václavem Koptou budou soutěžícím určitě i morální oporou.

Terezu Bebarovou znáte nejen ze seriálu Ulice, ve kterém s perfektním ukrajinským přízvukem ztvárňuje Světlanu Nyklovou, ale také například z filmů Konto Separato, Strážce duší nebo Doktor od jezera hrochů. Objevila se i v seriálu Specialisté. Hrála v Národním divadle moravskoslezském, v Divadle Na Fidlovačce, od roku 2015 je v angažmá Divadla na Vinohradech. Získala Cenu Thálie za hlavní roli v muzikálu Funny Girl a třikrát si odnesla také Cenu Františka Filipovského za dabing.

Jak si poradí s rolí moderátorky pořadu, který ve své britské předloze běží již deset let? To už brzy zjistíme.

Související články

Další články