Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Z uhrančivého Chrise Hemswortha jdou ženy světa do kolen: Dříve byste jej nepoznali

Zdroj: profimedia / Paramount Pictures / koláž eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
galerie

Jeden z nejpohlednějších mužů, ze kterého šílí ženy po celém světě, herec Chris Hemsworth, slaví své osmatřicáté narozeniny a zdá se, že s přibývajícím věkem skutečně zraje jako to nejdražší víno. Představitel Thora s uhrančivým pohledem a statnou postavou neměl ale vždy na růžích ustálo. Věděli jste, že jeho prvotní motivací dostat se k filmu bylo splacení domu jeho rodičů? A že pro svou nejslavnější roli musel nabrat přes 10 kilogramů svalové hmoty?

Je velmi pravděpodobné, že už jste někdy zaslechli jméno Chris Hemsworth. Americký herec, jenž dennodenně dostává do kolen svým charismatem, modrýma očima a statnou postavou do kolen nejen miliony žen po celém světě, slaví své osmatřicáté narozeniny.

Ovšem ne vždy byl Chris chlap jako hora, jeho cesta za slávou začala v dobách, kdy působil jako "samá ruka, samá noha". Nedávno dokonce jeden z takových snímků sdílel na sociálních sítích.

Rodiče se vzdali svého mládí, aby nám poskytli skvělý život

Jeho cesta za jedním z nejvyhledávanějších herců současnosti však nebyla příliš jednoduchá. "Už od mládí jsem miloval film a televizi, ale neměli jsme peníze," uvedl herec pro Variety s tím, že jeho původní motivací bylo splatit dům jeho rodičů, což bylo i důvodem, že se donutil navštěvovat spousty konkurzů, z nichž některé vyšly a postupně se dostal tam, kde je nyní.

"Kdybych na sebe tolik netlačil a nebral jako hlavní prioritu moji rodinu, možná bych ke všemu přistupoval více uvolněně," prozradil s faktem, že se mu jeho hlavní cíl vydařil a dům rodičů skutečně zaplatil. "Byla to první věc, kterou jsem udělal. Když člověk stárne, tak se ty role obracejí - rodiče nás měli v době, kdy byli ještě oni sami velmi mladí, pracovali dlouhé hodiny a vzdali se svého mládí, aby nám poskytli skvělý život," prozradil pro GQ Australia.

Díky svému hereckému talentu, jako je "lhaní", se také dokázal dostat v životě z věcí, které se nikomu nechtělo dělat kolem domu. "Předstíral jsem, že jsem nemocný nebo nějakým způsobem zrovna neschopný vykonávat jakoukoli skutečnou práci. A v té době to vše začalo," dodal s úsměvem.

Pro svou roli musel jíst, i když už nemohl

Jakožto představitel Thora musel Chris Hemsworth přibrat kolem deseti kilogramů svalové hmoty, aby skutečně naplnil veškerá očekávání a popis komiksové postavy.
"Připadalo mi, že jsem pořád v jednom kole, přitom jsem jenom celý den jedl," uvedl pro Men’s Health. "Jíst, když nejste hladoví, a přijímání takového množství jídla bylo velmi vyčerpávající," dodal s faktem, že musel také pravidelně zvedat skutečně těžké váhy, což bylo pro něj v té době novinkou.
Herec je aktuálně šťastně ženatý s herečkou Elsou Pataky, se kterou společně vychovávají tři děti. Chris navíc nepatří mezi slavné osobnosti, jež své soukromí vůbec neukazují světu, naopak se občas pochlubí vtipnými i dojemnými rodinnými momenty na sociálních sítích, kde se objevují i příspěvky z jeho pracovního života.

Související články

Další články