Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Z údajně znásilněné přítelkyně českého herce je prý druhá Džambulka!? 5 důvodů, proč z ní tohle „selfpromo“ celebritu nikdy neudělá

Miriam Bittóvá začala bumbat a teď se musí léčit.
Zdroj: herminapress.cz

Miriam Bittóvá, profesí přítelkyně nepříliš známého herce (diváci TV Nova vědí víc, viz seriál Gympl a role jakéhosi pošuka v teplácích, trávícího většinu času v tělocvičně), prožila na přelomu roku obrovské trauma.

Kvůli tomu prý vyměnila limonády za etanolovou smršť a teď se musí léčit v místě, kde se před lety neúspěšně Džambulka snažila zbavit touhy po cucících, píše Blesk.cz.

Stačí si ale připomenout příšerné video, ve kterém se Bittóvá objevuje jako jakási oživlá mluvící panenka, které se za chvíli vybijí baterky, a každý pochopí, že jde jenom o další slavomanku. My ale víme, proč tahle dívka nikdy slavná nebude.

1. Bittóvá se živí jako modelka, ale Kurková z ní nikdy nebude, takže může být ráda za přehlídky s gáží trojku za jedno šlapání, což je v českých luzích ještě hodně dobrá taxa.

2. Bittóvá nebude ani moderátorkou, o čemž jsme se už zmiňovali. Její slovní projev trhá mozková vlákna, poškozuje nervovou soustavu a navozuje nekontrolovatelnou agresivitu.

3. Veřejnost nedojal ani údajný únos v Americe, při kterém mělo dojít ke znásilnění, a na to, že se Miriam zase našla, se dalo říct jen: „Hm.“ A i kdyby si Bittóvá vymyslela scénář o tom, že ji znásilnil alespoň oživlý Kurt Cobain s transsexuálem převlečeným za Angelinu Jolie a celé to proběhlo na party s Lindsay Lohan, druhý den by o ní prostě NIKDO nevěděl.

4. Bittóvá je teď údajně závislá na alkoholu, nechala se nafotit na procházce v léčebně a za všechno může to ošklivé trauma z „Améra“. My jsme si museli přihnout, když jsme viděli to tolikrát omílané video, z něhož máme taky trauma. Miriam zřejmě projela všechny velké kauzy za loňský rok a zkusila to po vzoru Džambulky (48) u místa, kde to všechno začalo, tedy v léčebně v Kroměříži.

5. I kdyby se Miriam dala dohromady s Macurou, protože kolem týrání se dá vymyslet hromada historek a král paletových domků z Líbeznic na to slyší, nikdy nepřekoná historku jeho poslední schovanky, jejíž extyran viděl v její vagině oko své matky.

Související články

Další články