Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Z ubrečené hysterky se stal chlap. Takhle šel čas s Vladkem z VyVolených

Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 8 fotografií
EXKLUZIVNĚ
Před patnácti lety se objevila na televizních obrazovkách první řada reality show VyVolení a bylo o pořádný šok postaráno. Šmírovací soutěž sledovaly miliony lidí s velkým nadšením. Výherce Vladko Dobrovodský (41) se stal z minuty na minutu celebritou. Ukřičený Vladko se za roky pořádně proměnil. A teď se můžete podívat, jak s ním šel čas...

Vladko měl velkou zálibu za zdmi vily v houpacím křesle, hysterických záchvatech a jídle, což se podepsalo neblaze i na jeho postavě.

Za roky, co soutěž opustil, šel hodně do sebe a zhubl. Před pár lety se na něm podepsal věk. Z ubrečeného a hysterického Vladka se stal opravdu pohledný chlap jižanského typu... Roky se ale už vyhýbá lidem a jakémukoliv mediálnímu zájmu. Jen pomálu se objeví někde snímek s jeho aktuální podobou...

V showbyznysu neuspěl

Vyučený kuchař se chtěl velmi krátce prosadit v showbyznysu, ale jeho cesta byla opravdu neúspěšná a krátká Teď ale zcela zmizel a málokdo o něm něco ví.

Podívejte se do galerie, jakou proměnou hysterický Vladko prošel. Kdybyste o něm měli nějakou zprávu nebo dokonce jeho aktuální snímek, napište nám na redakce@extra.cz.

Související články

Další články