Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Z tváře mu utírali bílý prášek: Johnny Depp se po drsné aféře ukázal mezi lidmi!

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 8 fotografií
Na hraně
Herec Johnny Depp (54) je po náročném rozvodu s Amber Heard (32) v troskách, ale londýnskou premiéru filmu Fantastická zvířata 2 si nenechal ujít. Nejenom fanoušci Harryho Pottera jsou z dalšího pokračování nadšeni. Na premiéře to až překvapivě seklo autorce J. K. Rowling. Johnny vypadal sice lépe než obvykle, ale drogovou a alkoholovou minulost mu z obličeje už nikdo neodpáře.

Nejenom fanoušci Harryho Pottera slaví. Do kin totiž vstupuje další pokračování filmové série Fantastická zvířata Na londýnskou premiéru dorazil i Johnny Depp (55), který už dlouhodobě neprožívá zrovna nejlepší období v životě.

Na kolena ho dostal rozvod s Amber Heard, která herce v minulosti několikrát obvinila z domácího násilí. Ke všem problémům ohledně rozvodu se navíc přidal další skandál. Dva bývalí bodyguardi herce zažalovali, protože jim prý neplatil a nakládal jim ohromné množství práce.

Oba muži tvrdí, že je nutil hlídat mu děti a zakazoval jim obědvat i odpočívat. To není ale všechno. Bodyguardi v určitých chvílích museli herce chránit před jim samotným. Nejednou se stalo, že ho museli chránit před jeho neřestmi. V nočním klubu mu z tváře museli utírat bílý prášek, zřejmě kokain, a snažili se, aby si jeho stavu nevšimli ostatní,“ stojí v dokumentu, který advokát bodyguardů poslal soudu.

Šílený hercův životní styl se podepsal nejenom na jeho tváři. Z kdysi idolu ženských srdcí udělaly drogy a alkohol scvrklou trosku se smutným výrazem. Johnny se ale nevzdává a bojuje ze všech sil.

Jeho pověstný šarm to herci už nejspíše nevrátí, ale podlomené zdraví mu jednou poděkuje. Tak držme herci palce.

Související články

Další články