Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Z tuctové holky královnou plastik: Eva Feuereislová se proměnila v dominu a ukázala potetovaný klín

Zdroj: archiv / Jára Urban
+ Dalších 19 fotografií
domina
Eva Feuereislová (30) bývala úplně obyčejná holka, které byste si mezi ostatními jen stěží všimli. Nevýrazný obličej, žádná prsa a dominantní velký nos. S touhle vizáží se snažila prorazit před lety v pěvecké show SuperStar a reality show VyVolení z roku 2013. Po skončení Eva začala s velkou proměnou v plastikovou královnu. Sama se za své vylepšení nestydí a je přesvědčena o tom, že jí plastiky prospěly. Nyní nafotila sérii odvážných fotek, na kterých ukázala potetovaný klín.

Reality show hvězdička Eva Feuereislová je jednou z těch, které se za své plastické operace nestydí a bere je jako přednost. Ještě před sedmi lety vypadala úplně jinak než nyní. Její tváři dominoval špičatý nos, měla povislá prsa a na ulici mezi ostatními dívkami byste si jí nevšimli.

Eva podstoupila plastickou operaci prsou, se kterými má v současné době problémy. Jedno ňadro se jí utrhlo a bude muset navštívit plastického odborníka znova. Eva si nevytunila jenom obličej, ale pracuje také na svém těle.

Aby měla postavičku jako lusk, chodí pravidelně na různé procedury. U svých fanoušků se střídavě setkává s pochopení a s výsměchem. Tentokrát se nechala nafotit coby drsná domina s bičem. Eva se s chlapy nepáře a role sexy dominy jí sekla jako ulitá.

Na snímcích navíc odhalila, že její klín zdobí výrazné tetování. Eva neměla nikdy s nahotou problém a své tělo dokáže prodat. Do galerie se můžete podívat, jak to Evě seklo.

Související články

Další články