Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Oktagon 58 Survivor 2024 - aktuálně

Z trosečníků do role zápasníků: Hvězdy Survivoru se brzy utkají v kleci! Nathan nebo Adam?

Adam Raiter a Nathan se utkají pod organizací Oktagon MMA.
Zdroj: Se souhlasem Oktagonu / koláž eXtra.cz
Předchozí Další
+ Další 3 fotografie
Oktagon

Souboj dvou hvězd reality show Survivor se blíží! Truhlář Adam Raiter brzy opět poměří síly se svým soupeřem Nathanem Dzabou. Vzájemná rivalita nezůstala na ostrově přežití, ale pokračuje i po návratu do Česka. Již zanedlouho se v kleci podle MMA pravidel rozklíčuje, kdo z nich je větší bojovník. Souboj se uskuteční v září na Oktagonu 35 v Brně a ani jeden nepodceňuje svou přípravu. 

Umělecký truhlář Adam Raiter a fotbalista Nathan Dzaba se nedávno představili jako “trosečníci” v nejdrsnější reality show světa Survivor. Ačkoli patřili mezi nejvýraznější tváře, ani jeden se k absolutnímu vítězství neprobojoval.

Dvojice se zanedlouho navíc představí v roli zápasníků, čeká je totiž pikantní MMA souboj pod organizací Oktagon. A jak prozradil redakci eXtra.cz šéf organizace Ondřej Novotný, zápas bude nejen odvetou, ale také osobní záležitostí. "Na ostrově proběhlo ještě něco, co v televizi nebylo. Nevím, jestli se k tomu dostaneme a zda se k tomu budou chtít kluci vracet. Zároveň si myslím, že to bylo jen nepochopení, to ale není podstatné,” sdělil v jednom z dřívějších rozhovorů pro eXtra.cz Ondřej.

Nathan: Spor s Adamem zůstal otevřený

K samotnému zápasu se nám vyjádřil i samotný Nathan,kterého jsme potkali ve Světě medúz v OC Arkády Pankrác. Co k zápasu řekl a jak vypadá jeho příprava? “Je to pokračování toho Survivoru. Tam jsem proti Adamovi bojoval a vlastně poslední souboj jsem vyhrál já, ale potom jsem kvůli zranění musel odstoupit. Zůstalo to otevřené a pak jsem dostal nabídku, jestli bych nechtěl jít do tohohle fightu,” rozpovídal se Nathan.

Nabídka ho ihned zaujala. “Říkal jsem si: pojďme přenést tu rivalitu z ostrova dál,” dodal. Adama respektuje, zášť vůči němu necítí.

Pro Nathana to bude úplná novinka, k bojovým sportům nikdy ani nepřičichl. “Jsem nekonfliktní člověk. Nikdy jsem se nebil, dal jsem možná dvě facky někomu. Ale každý bojujeme, bojovník je v každém z nás,” prozradil.“Jsem na začátku přípravy. Baví mě to, mám na to úplně jiný názor než předtím, je to fakt umění, je to super,” říká. Trénuje od pondělí do pátku, některé dny má dokonce dvoufázové tréninky. “Je to náročné, ale je to super,” zopakoval.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy