Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Ivana Gottová Peče celá země koronavirus Čína

Nejnovější kauzy

Z tropického ráje nepřestává dráždit: Božská Eva Decastelo předvedla výstavní hrudník

Eva Decastelo nemá stud v popisu práce.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 30 fotografií
Začalo to vystavováním hrudního arzenálu v titěrných plavkách, ale Eva Decastelo (39) zašla pod tíhou tropických teplot ještě dál. Přestože stojí na prahu čtyřicítky, nikdo by jí takový věk nehádal. Vždyť svými dmoucími ňadry strčí do kapsy i výrazně mladší kolegyně!

Eva Decastelo si užívá letního sluníčka a fanoušci se zase nemohou nabažit její dokonalé postavičky. Špička mezi českými moderátorkami se rozhodla, že ji letos kompletně odhalí!

Provokovat začala už před několika dny, tentokrát ale zašla ještě dál a svůj hrudník obřích rozměrů si kryla jen svou malou ručičkou. Takto odvážně pózovala před svým manželem, takže je znát, že se svou krásnou polovičkou rád pochlubí.

„Jak mě vidí manžel,“ připsala Decastelo laškovně k fotce a připojila několik zamilovaných hlášek. A stejně jako u předchozích snímků sklidila potlesk zejména od mužského publika.

Mohlo by vás zajímat

Další články