Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Z transsexuálky v nechutné plastikové monstrum: Její prsa jsou spojena v jedno

Zdroj: profimedia / instagram
+ Další 2 fotografie
Každý člověk chce být krásný. Ovšem čeho je moc, toho je příliš. Transsexuálka z Berlína Ivana Vladislava (26) to tedy pořádně přehnala! Její tělo a tvář zdobí několik plastických operací. Chtěla vypadat jako panenka Barbie, ale moc se jí to nepovedlo. Posuďte sami!

Ivana Vladislava se narodila jako muž. Od svých 11 let však začala brát hormony, protože nebyla spokojená s tělem, ve kterém žila. Nyní ve svých 26 letech podstoupila přes 16 plastických operací a hodlá v nich nadále pokračovat. Rozhodla se, že bude vypadat jako panenka Barbie. A to se jí rozhodně daří!

Mladá žena má za sebou několik operací nosu. Na první z nich byla ve svých 17 letech. S úpravou však nebyla spokojená a rozhodla se pro další zákroky. Nyní má tak malý nosánek, že se snad ani nemůže vysmrkat.

Má také obří plastiku prsou, která připomínají jedno velké ňadro, což není vůbec pěkný pohled. V následujících letech by si přála ještě implantáty do zadečku. Tak snad si svůj sen brzy splní…

Za své zkrášlovací rituály zaplatila neuvěřitelných 110 tisíc liber a částka ještě poroste. Ráda si zaplatí za dokonalý vzhled. Ivana tvrdí, že nebýt operací, cítila by se ošklivá a asexuálně jako předtím. Má za sebou i snížení čela a vysekání čelisti. Pro krásu se prostě musí trpět!

Co myslíte? Pomohly jí plastické operace, nebo už je to hnus?

Související články

Další články