Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Z Tomicové ze StarDance si sedli na zadek. Konečně pořádná ženská, hlásají fanoušci VIDEO

+ Dalších 11 fotografií
Další řada oblíbené taneční show se opět těší veliké oblibě. Ještě aby ne, když v ní září hvězdy první velikosti. Na parketu včerejší večer nejvíce překvapila Pavla Tomicová (56), o které nikdo netušil, že se umí při tanci takhle rozvášnit. Talentovaná a pozitivní. Tak ji popisují fanoušci, kteří jsou z ní na větvi.

Start to byl tedy velkolepý. Další řada soutěže StarDance nenechala nikoho chladným. Mikrofonů se opět chopili Tereza Kostková (42) a Marek Eben a zvládli to na jedničku. Ze soutěžících dle fanoušků nejvíce zářila Pavla Tomicová, ze které byli někteří úplně na větvi.

I přes svoji korpulentní postavu na parketu válela, jako kdyby jí bylo dvacet. „Moc se jí to povedlo. Držím palce. Úžasný výkon a super podívaná. Má nejvíc energie. Mladí jsou oproti ní jako mrtvoly,“ hlásá jeden z příznivců na sociálních sítích.

„Já ji miluju. Krásné vystoupení,“ píše další. „Konečně pořádná ženská. Tahle se to dělá. Tleskám,“ přidávají se ostatní. Pavla svým optimismem dostala na kolena snad úplně všechny.

StarDance…Když hvězdy tančí můžete sledovat každou sobotu na České televizi od 20 hodin.

Související články

Další články